Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Muziek (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Nile vandaag in de W2 Den bosch. (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=246584)

jnieuwelaar 13-10-2002 01:54

Nile vandaag in de W2 Den bosch.
 
Wie gaan er nog meer?

Ik heb hier eerder een topic over gestart, maar kan die niet mer vinden.

Info:

Zondag 13 oktober
Nile + Sinister + No return + Myrkskog + Scarve

Zaal Open: 14.30 uur
Aanvang: 15.00 uur
Entree: Euro 10,--
I-sites:
Nile homepage
Scarve Homepage
Sinister Homepage


Deathmetal leeft! Vandaag het internationale bewijs met vijf bands:

Nile uit USA heeft in korte tijd nieuw leven weten te blazen in de death metal stroming. De band weet op indrukwekkende wijze mystiek en klanken uit het Midden Oosten te vermengen met een metalminded basis en symfonische vlagen. Met als spil Karl Sanders heeft de band intens hard gewerkt om aan het genre een dimensie toe te voegen en dat lijkt met de splinternieuwe cd ‘In their Darkened Shrines’ wel degelijk gelukt. Nile komt met twee nieuwe bandleden en een als vanouds overdonderende liveshow.

Sinister komt uit ons eigen land en ontstond eind ‘80’s in de hoogtijdagen van deathmetal. De band hield ondanks wat wisselingen voet bij stuk en heeft nu met zangeres Rachel en een nieuwe cd weer volop vooruitzichten.

Franse Metal van No Return, een band die sinds ’89 internationaal zo brutal mogelijk aan de weg timmert en inmiddels vijf cd’s en indrukwekkende supportexperience op zijn naam heeft staan.

Myrkskog is Noors en produceert een ijzingwekkende match die zich ergens tussen krachtige USA deathmetal en agressieve Noorse blackmetal afspeelt.

Scarve vervangt Ektomorf die uiteindelijk van de bill is verdwenen


Scarve is echt heel erg goed en staat als laatste band toegevoegd.

Wie wil er met mij mee?

groeten.....

jnieuwelaar 13-10-2002 10:17

verdomme, jullie gaan het meest heerschende concert ooit missen hoor... :D

Stigmata666 13-10-2002 10:32

eh

nee brakheid hier

en nile vink nie zo speciaal

jnieuwelaar 13-10-2002 10:35

Citaat:

Stigmata666 schreef:
eh

nee brakheid hier

en nile vink nie zo speciaal

ja live schijnen ze best gaaf te zijn. Ach schijt aan, scarve is ook vet, de rest ken ik niet.

waar deed jij momenteel ook alweer muziek downloaden? een of andere poolse website toch?

Stigmata666 13-10-2002 10:37

kheb ze tog al gezien :D

euh poolse website? wtf ijl je man :D

nee kgebruik direct connect

kheb zo mn servers :D

jnieuwelaar 13-10-2002 10:39

eikel :p

Stigmata666 13-10-2002 10:39

heb je direct connect?

kan er wel eentje doorgeven

jnieuwelaar 13-10-2002 10:40

ik moet het toch effe kwijt: wat zijn breezerkutten toch een mongolen zeg. Tsjonge, staan ze al je bier te jatten en ruzie te zoeken. En ze gaan slaan als je hun vriendin voor hoer uitmaakt :o

Stigmata666 13-10-2002 10:43

:d :d

jnieuwelaar 13-10-2002 10:48

en kate ryan (die van desenchantee witte wel) heeft maar 20 sec opgetreden omdat de halve tent bier naar haar smeet. En jeroen post had ook een doorweekt shirtje, geweldige avond gister, NOT.

Wat trouwens op een of ander trancefeest: www.kraanpop.nl

Master of Puppets 13-10-2002 15:31

koele line up. khad Nile en vooral Scarve [heb ik ooit al es een topic over gemaakt hier geloof ik..] wel graag willen zien maar tis een tering eind weg en ik ben nog niet helemaal heel van vrijdag en gister ;)

Ce-El-Wan 13-10-2002 17:56

vergeet vooral niet goed naar Myrkskog te kijken en luisteren, klasseband is dat

Silent Enigma 13-10-2002 17:57

ze waren maandag 7 oktober in groningen en dat heb ik gemist:o

Infaustus 13-10-2002 18:47

Citaat:

Ce-El-Wan schreef:
vergeet vooral niet goed naar Myrkskog te kijken en luisteren, klasseband is dat


ik ben het met kloontje eens.

jnieuwelaar 14-10-2002 06:54

oke verslagje dan maar.

Scarve speelde heel afwisselend. Je moet je een beetje het linkin park van de deathmetal voorstellen. 2 zangers, waarvan er eentje soms clean zong. Veel experimenteren met 5 tellen ritmes enzo. Soms was het heel goed, bij andere nummers liep het dun me door de pijpen.

myrkskog vond ik in zijn geheel geen kont aan. Met moeite was er enige melodie te vinden en die zanger vond zich iets te cool.

no return was aardig. Ze speelden deathmetal die niet heel erg technisch was. Meisje in de band was ook wel leuk. Maar nog steeds geen echte klapper. Ze hadden bij ieder nummer een intro van een minuut wat saai werd op den duur, omdat die op elkaar leken. Het spelen van slipknots "the heretic anthem (if you're 555 then i'm 666)" hadden ze van mij ook niet hoeven doen.

sinister was effe wennen hoor. Ik wist niet dat die een vrouwelijke grunter hadden en dat ze uit Nederland kwamen was me ook vreemd. Die vrouw hoef ik niet in een donker steegje tegen te komen. Wat kletst die er een diepe grunt doorheen zeg. Ik had het idee dat de nummers inzakten naarmate ze langer duurden. De podiumperformance was ook niet denderend. 4 Zoutzakken zeg maar.

Nile was daarantegen de band waar iedereen op had gewacht. Ze stelden dan ook helemaal niet teleur. 2 Gitaristen en een bassist die allemaal om beurten stonden te grunten, zeer stoer. Jezus wat heeft die bassist een onderarmen zeg. Na 2 minuten spelen toch maar weer de moshpit ingedoken. Was zoals meestal weer gezellig. Mijn rug vond naderhand van niet, die heeft wat krassen en blauwe plekken opgelopen. Nile liet veel nieuw spul horen en dat vond ik goed. Halverwege nog een mannetje bij de EHBO gedropt, omdat die flauwviel. Ja wat moet ik verder nog zeggen, nile was gewoon superieur.

Master of Puppets 18-10-2002 13:01

Citaat:

jnieuwelaar schreef:
Die vrouw hoef ik niet in een donker steegje tegen te komen. Wat kletst die er een diepe grunt doorheen zeg.

2 handjes om de microfoon..

jnieuwelaar 18-10-2002 15:55

Citaat:

masterofpuppetz schreef:
2 handjes om de microfoon..
zo lang het maar niet de mijne is dan.

Master of Puppets 18-10-2002 20:43

Citaat:

jnieuwelaar schreef:
zo lang het maar niet de mijne is dan.
dan nog, als ze er maar geen diepe grunt doorheen kletst ;)

Silent Enigma 18-10-2002 20:45

ach die vrouwengrunts lijken vaak toch nergens naar (n)

vaak eentonig gepiep

Vork 19-10-2002 10:35

Citaat:

Silent Enigma schreef:
ach die vrouwengrunts lijken vaak toch nergens naar (n)

vaak eentonig gepiep

anders ga je even Arch Enemy tjekken


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.