![]() |
gezichts bruiner
k ben onder de zonnebank geweest bij een studio, en daar was de zoonebank warmte echt lekker warm en je zag ook echt dat je bruin werd.
nou wil k weten of dat als je een gezichtsbruiner koopt voor thuis, of je dan ook echt die warmte voelt en of je ook meteen resultaat ziet, want bij die zonnebank zag je echt me sproeten weer duidelijk etc. iemand ervaring ermee?? |
geen ervaring mee, maar toch lijkt 't me dat je een gezichtsbruiner niet kan vergelijken met een zonnebank!
|
Citaat:
Een zonnebank is gewoon de vergrote versie van de gezichtsbruiner. |
Citaat:
Ik denk dat de warmte minder intensief oid is, tis toch kleiner? Mja.. |
Je bedoeld dus een solarium voor je gezicht? (sorry, ben niet snel van begrip :D) Heb ik thuis, maar het resultaat valt tegen. Lekker warm is het wel, maar het resultaat is minimaal. Na 5 dagen ofzo, had ik wat kleur op m'n wangen, maar verder nix :(.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:28. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.