Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Seksualiteit (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=28)
-   -   ik ben bang.. (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=252260)

Angeleyes16 18-10-2002 13:11

ik ben bang..
 
hey ik ben echt zow bang om naar bed te gaan met mijn vriend
hij vroeg of ik met hem naar bed wou, maaro p 1 of andere manier durf ik het niet , ik ben zow bang voor de pijn !!
en of hij iets van mijn lichaam niet mooi vind ,,, en ik ben bang om zwanger te raken want ik ben niet aan de pil en strax schuurt die condoom kunnen jullie me helpen ??

coecie 18-10-2002 13:13

als je niet wil, of er niet klaar voor bent moet je het niet doen
als je wel nieuwschierig bent enzo, praat er dan eerst met hem over, en vertel wat je wel of niet zou willen, doe het rustig aan en totaal in overeenstemming met elkaar, wees voorzichtig, en doe het samen.. succes (y)

oneMen 18-10-2002 13:18

ja ik denk dat je er gewoon nog niet klaar voor bent, en dat is voor beiden niet lekker ook sowieso al zou je het wel doen (in veel gevallen dan). Misschien tegen de tijd dat je met je ouders over de pil hebt gepraat kan je eens rustig gaan beginnen..

Missy1234567890 18-10-2002 15:31

Als je niet wilt, ook echt niet doen! Zeg gewoon dat je er nog niet aan toe bent, dat zal hij dan toch wel moeten accepteren. En als hij jou echt de moeite waard vindt zal hij ook wel geduld hebben. En ik zou ook zeker aan de pil gaan als je t wel op korte termijn zal gaan doen. Wou ik eerst ook niet, maar ik ben echt doodsbenauwd per ongeluk zwanger te worden, dus ga t toch maar wel doen.

man pis = back 18-10-2002 15:51

ik snap deze topics egt ni, ik bedoel, als je bang bent en niet durft en meer van dat soort gevalletjes, dan weet je zelf toch ook wel dat j met hem d'r over moet praten enzo. :o

RainDrop 18-10-2002 15:53

als je bang bent ben je er nog niet klaar voor dus doe et dan zeker niet en zijn mense die er zelfs geen pijn bij hebbe bij de eerste keer als je er geen vertrouwen in hebt niet doen ;)

italianboy 18-10-2002 16:28

doe het niet, je bent er nog niet klaar voor!!

coecie 18-10-2002 17:02

applaus voor t kort (en groot) samenvatten van de reacties
*klap klap*

SuperS 18-10-2002 17:05

Citaat:

coecie schreef:
*klap klap*


*klap klap klap klap*

girlmetwijdebroeken 18-10-2002 17:48

in jouwgeval.. NIET doen
Door wat je er neer zet blijkt voor mij dat je er nog niet aan toe bent.... je kan toch ook gewoon sex hebben en niet dat je het meteen hoeft te doen?? zo kunnen jullie ook alvast aan elkaars lichaam wennen enzow..

AtHell 18-10-2002 18:26

achja penetratie wat stelt dat nou helemaal voor gewoon bal je vuist en Rrrrr even doorbijten :p

(sorry :D)

qghp 18-10-2002 19:08

Citaat:

coecie schreef:
wees voorzichtig, en doe het samen(y)
doe het samen , dat is toch wel de beste tip die je kan krijgen :p

LM 18-10-2002 22:34

Volgens mij ben je er nog niej helaal aantoe.

a new noise 18-10-2002 22:54

gewoon niet doen inderdaad


mja van de andere kant je bent natuurlijk een weed smokin nigga biatch!..... :rolleyes:

Stainleszs 19-10-2002 01:07

Citaat:

a new noise schreef:
gewoon niet doen inderdaad


mja van de andere kant je bent natuurlijk een weed smokin nigga biatch!..... :rolleyes:

:D :D

anonieme_teddybeer 21-10-2002 21:45

Voor de topic starter:

Het is inmiddels 3 dagen later en je hebt nog niet gereageert, waarom open je dit topic dan als je er verder niet meer op reageert, en als je er nog niet klaar voor ben moet je het niet doen zoals hier boven ook al beschreven staat

)Vampje( 22-10-2002 10:35

Zolang jij het gevoel blijft hebben dat je nog niet wilt/durft, moet je het niet doen. Geloof me; je krijgt er spijt van.
En bovendien, als je het nu zou gaan doen, met die angst die je hebt, gaat het zeker pijn doen. Je moet er echt helemaal klaar voor zijn, anders is het niet prettig. Wacht dus nog eventjes, je hebt nog tijd genoeg.

miekmuis 22-10-2002 16:23

Citaat:

lil weedy girl schreef:
hey ik ben echt zow bang om naar bed te gaan met mijn vriend
hij vroeg of ik met hem naar bed wou, maaro p 1 of andere manier durf ik het niet , ik ben zow bang voor de pijn !!
en of hij iets van mijn lichaam niet mooi vind ,,, en ik ben bang om zwanger te raken want ik ben niet aan de pil en strax schuurt die condoom kunnen jullie me helpen ??

je bent bang dat hij je lichaam niet mooi vindt... heeft hij je ook nog niet gevingerd enzo dan? Als jullie dat nog niet hebben gedaan zou ik dat eerst proberen. Als jullie dat wel hebben gedaan heeft hij je lichaam al gezien...

Dan ben je bang voor de pijn. Nou verschilt dat natuurlijk van meisje tot meisje, maar ik was er ook altijd vreselijk bang voor.
Ik probeerde het op een gegeven moment maar het ging te veel pijn doen... dacht ik tenminste. 2 Vriendjes later probeerde ik het ook en hij zette door. Die pijn die ik dacht te gaan voelen kwam helemaal niet. Nou ja wel een beetje natuurlijk, maar toch was het ontzetend fijn.

Dus als jij het gevoel hebt eraan toe te zijn moet je het absoluut neit laten voor alemaal angsten!

Vinzz 22-10-2002 16:26

idd gewoon zeggen dat je niet wilt en dat jij wel laat weten waarneer je er klaar voor ben ofzo ... als ie gaat zeuren is het een eikel!!!

Sturmtiger 22-10-2002 19:27

koop een action man of een barbie voor je vriend zodat ie daar zijn lusten op kan botvieren.

Jadis 23-10-2002 23:49

Citaat:

miekmuis schreef:


Dus als jij het gevoel hebt eraan toe te zijn moet je het absoluut neit laten voor alemaal angsten!

Well call me crazy maar als ze zoveel angsten heeft is dat toch een teken dat ze er nog niet klaar voor is?

Beyoned 24-10-2002 11:50

die pijn kan je toch nog altijd zorgen dat die meejvakt?
begin met vingeren
1 vinger nah maandje 2,3 4 etc ;) voraal die etc :P

hehe heb ik ook gedaan 1x 4 gedaan deed haar welz eer dan weer 3
met sex had ze nix
zei ze dan he...

Günther 24-10-2002 12:20

Citaat:

italianboy schreef:
doe het niet, je bent er nog niet klaar voor!!
ben ik het idd, mee eens

Beyoned 25-10-2002 09:27

Citaat:

black angel schreef:
ben ik het idd, mee eens
me 2


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.