Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Huiswerkvragen: Exacte vakken (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=17)
-   -   waarom 1+1=2 (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=253753)

Just Johan 08-09-2002 20:27

waarom 1+1=2
 
Ik heb volgens mij ooit weleens een hele bladzijde met symbolen gezien waaruit volgde dat 1+1=2; echt op de meest elementaire manier dacht ik. weet iemand misschien waar ik die afleiding op internet kan vinden?

La Femme Nikita 09-09-2002 11:04

ik weet wel een wiskundige berekening om te bewijzen dat Girlz are Evil.. maar ja

Lethalis 09-09-2002 13:18

Citaat:

La Femme Nikita schreef:
ik weet wel een wiskundige berekening om te bewijzen dat Girlz are Evil..
Daar heb ik geen Wiskunde voor nodig :p

EvilSmiley 09-09-2002 15:23

Citaat:

******** schreef:
Daar heb ik geen Wiskunde voor nodig :p
girlz=tijd x geld
t=g
girlz=g²
g=Wortel v/h kwaad
girlz=(wortel v/h kwaad)²
girlz are Evil

nah ..... wel aardig grapje opzich...

Just Johan 12-09-2002 19:18

ja dat weet ik ;) maar het kan langer :p dacht ik... of misschien was dat zomaar iets onzinnigs :( Iemand zei ook dat Gödel 300 blz had volgeschreven met symbolen om iets schijnbaar triviaals te bewijzen.

mathfreak 12-09-2002 19:48

Citaat:

Just Johan schreef:
ja dat weet ik ;) maar het kan langer :p dacht ik... of misschien was dat zomaar iets onzinnigs :( Iemand zei ook dat Gödel 300 blz had volgeschreven met symbolen om iets schijnbaar triviaals te bewijzen.
Wat Gödel ontdekte was dat er binnen een logisch systeem uitspraken geformuleerd kunnen worden die onbeslisbaar zijn. Dit werd in 1931 door hem gepubliceerd in het artikel Über formal unentscheidbare Sätze der Principia Mathematica und verwandter Systeme, waarbij de term Principia Mathematica verwijst naar het gelijknamige 3-delige boekwerk van Alfred North Whitehead en Bertrand Russel dat tussen 1910 en 1913 tot stand kwam en tot doel had de wiskunde geheel in termen van de logica op te bouwen in het kader van een logische stroming die bekend staat als de logistica, met Whitehead en Russel als de belangrijkste aanhangers daarvan.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.