Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Software & Hardware (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   [Virus] scanner kan insane.dam niet verwijderen (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=255839)

pcmaster 22-10-2002 19:03

virus-alert (vraagje)
 
ik had net een virus in mn pc zittuh: insane.dam
dat heeft nou office en apache enzo beschadigd. maargoed
ik weet niet hoe t er is ingekomen want ben al byna een maand ni online geweest ennug kan iemand me zeggen hoe ik de boel weer kan repareren en wat uitleg geven over t virus want op die sites staat ni egt veel dr over

thanx

yosti

jungle_brother 24-10-2002 18:32

Insane.dam kun je niet verwijderen, omdat het geen virus is. Het is een valse melding van je scanner. Dit kan sporadisch voorkomen door een foutieve koppeling in het definitiebestand.
Het enige wat je zou kunnen doen is het definitiebestand updaten.

pcmaster 25-10-2002 21:18

hoe kan t dan dat mn scanner zegt dat office is beschadigt
is dit ook ni waar

jungle_brother 25-10-2002 21:26

Citaat:

pcmaster schreef:
hoe kan t dan dat mn scanner zegt dat office is beschadigt
is dit ook ni waar

Heb je dat zelf ook al kunnen bevestigen? Merk je dat Office is beschadigt?

pcmaster 25-10-2002 21:30

in nix nee nog niet, maar dat staat in mn virusscanner geinfecteerd, niet te repareren zoiets staat r.

jungle_brother 26-10-2002 13:26

Het probleem blijft dat een AV scanner ook maar gewone software is. De mogelijkheid op een foute melding blijft helaas gewoon bestaan. Zo heb ik ooit een keer een melding gehad van een geïnfecteerde installatie diskette. Als je even nadenkt is de kans dat deze echt is geïnfecteerd uitermate klein (HP installatie, nieuw uit de verpakking, vergrendeld).
Het punt is dat het soms voor kan komen dat een AV even de weg kwijt is en rare dingen gaat roepen. Zolang je zelf niet kunt bevestigen dat er iets fout is, zou ik me over die melding niet al teveel zorgen maken.

pcmaster 26-10-2002 19:15

weet je trouwens hoe ik er aan kan komen aan dat bestand "virus" want ben al een maand ni op t net geweest dus snap r de balluh van :confused: :confused: :confused: :confused:

bedankt voor de info in ieder geval
laterz
yosti


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.