![]() |
Nekpijn door leren
Hebben jullie daar ook wel eens last van. Als ik namelijk een tijdje veel leer krijg ik zo'n erge nekpijn, ik probeer wel op mijn houding te letten, maar ja je hangt natuurlijk wel boven je boeken ofzo. Als je er last van hebt wat doe je ertegen??
|
boeken rechtop zetten ofzo, bij het kijken naar je beeldscherm heb je er toch geen last van?
|
Citaat:
|
dat heb ik ook heel erg :( (ook in de klas/trein enzo), hmjah, ik ben wel eens naar cesartherapeut geweest en die heeft allemaal ontspanningsoefeningen gegeven, maar om die nou allemaal uit te gaan leggen ;) en wanneer je over je boeken heen hangt niet met je hoofd naar voren gaan maar helemaal daar naartoe bewegen. En dan dus wel proberen op je houding te letten he :)
soms wil gewoon een paar keer je schouders draaien ook wel helpen of gewoon ff achter bij die wervel met je handen drukken (oke, dat heb ik dan weer zelf bedacht ghehe) of gewoon ff op je rug gaan liggen met je hoofd plat en evt ff zo verder leren. |
Citaat:
|
Citaat:
Misschien helpt t als je liggend gaat leren. Doe ikke meestal áls ik leer. |
of je leert gewoon niet...
|
Citaat:
|
Ja dat heb ik oo kwel eens.. dan buig je met je hoofd gewoon tever naar beneden. De oplossing is inderdaad je boek schuin zetten, of even je bureaustoel van hoogte veraderen
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:07. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.