Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Vrije tijd (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=31)
-   -   Bart Veldkamp start op oude schaatsen! (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=25739)

Demi 15-02-2002 20:12

Bart Veldkamp start op oude schaatsen!
 
Bart Veldkamp gaat met vaste schaatsen de 10km schaatsen! Dus niet op klappers!
Is ie gek geworden?

Boogie 15-02-2002 20:24

daar geloof ik niks van...heb je dat niet gewoon verkeerd geïnterpreteerd en start hij op zijn oude/vorige klapschaatsen http://forum.scholieren.com/confused.gif

Rhinus 15-02-2002 20:38

Op z'n site zie ik niks staan..

de communiceerbeer 15-02-2002 21:17

ach, veel zal het niet uitmaken http://forum.scholieren.com/wink.gif

bram_05 15-02-2002 21:20

vanochtend op de radio zei hij dat ie met de klapschaats "lui reed".

Volgens hem zou hij sneller gaan zonder klapsgaats....we shall see

Finntroll 15-02-2002 21:20

Citaat:

Demi schreef:
Bart Veldkamp gaat met vaste schaatsen de 10km schaatsen! Dus niet op klappers!
Is ie gek geworden?

Zal wel zijn zoals Boogie zegt, want als hij op zijn gewone schaatsen komt, heeft ie geen schijn van kans en dat weet hij zelf ook wel!!!!!

Boogie 15-02-2002 21:26

Citaat:

Finntroll schreef:
Zal wel zijn zoals Boogie zegt, want als hij op zijn gewone schaatsen komt, heeft ie geen schijn van kans en dat weet hij zelf ook wel!!!!!
idd, dan is hij meteen een halve minuut langzamer...

It's me Anouk 16-02-2002 12:49

Ik denk dat Bart maar gewoon iets probeert. Hij schaatst nu toch niet zoals het zou moeten en misschien denkt hij dat als hij zijn oude schaatsen pakt het hem wel lukt.
Wie niet waagt wie niet wint. Hij heeft niks te verliezen.

Bird Of Prey 16-02-2002 14:32

Citaat:

It's me Anouk schreef:
Ik denk dat Bart maar gewoon iets probeert. Hij schaatst nu toch niet zoals het zou moeten en misschien denkt hij dat als hij zijn oude schaatsen pakt het hem wel lukt.
Wie niet waagt wie niet wint. Hij heeft niks te verliezen.


tja...dat je ns wat uitproberrt ok, maar je gaat niet iets uitproberen op de belangrijkste race van het jaar lijkt mij, dan doe je dat ns in een trainingwedstrijd of een onbelangrijk toernooitje, maar hij zou gek zijn als ie t op de 10 km Olympische Spelen 'ff gaat uitproberen'

volgens mij heeft Boogie gelijk jah

Kirk22 16-02-2002 15:38

Hij TRAINT op de oude, om zijn techniek te trainen. Van de klappers word je namelijk lui, qua techniek.
Op dit ijs zijn de bochten het belangrijkste, dus moetje die technisch goed lopen.
Het zou onzinnig zijn om op de oude wedstrijden te rijden.

Demi 16-02-2002 16:05

Het stond in de krant(AD), en ik heb het hem zelf zien zeggen, dus het zal wel waar zijn he!
Verder vind ik al die verhalen dat je lui zou worden van de klapschaats onzin, in mijn geval is dat in ieder geval niet zo, de techniek op de klapschaats is anders maar het is zeker niet zo dat je met de klapschaats geen techniek meer kan ontwikkelen!
Enne hij zal zelf wel weten waar hij mee bezig is he! Daar is ie topsporter voor en anders zijn er genoeg mensen om hem heen om iets te zeggen als hij een domme fout zou maken door zonder klapschaatsen te rijden!

Kirk22 16-02-2002 19:37

Citaat:

Kirk22 schreef:
Het zou onzinnig zijn om op de oude wedstrijden te rijden.

dat zegt die co-commentator (ex-trainer) die op de radio de analyses deed bij de sprint gister. (Pfrommer?)

Demi 17-02-2002 16:06

Ja, je kunt natuurlijk zeggen dast het onverstandig is, maar schaatsen is een gevoelssport en als Bart een goed gevoel heeft op zijn oude schaatsen dan is hij vrij om daar op te schaatsen!


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.