Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Flora & Fauna (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Wanneer kun je een mannetjesmuis niet meer voor de fok gebruiken? (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=266871)

faan 02-11-2002 11:15

Wanneer kun je een mannetjesmuis niet meer voor de fok gebruiken?
 
DIt is dus me vraag :confused:
Want ik heb een m. muis een tijdje geleden gekocht.. en de vrouwtjes raken allemaal moeilijk zwanger :(
Ik weet nl. niet hoe oud hij is :confused:

Mortischa 04-11-2002 19:35

mooi zo

luister nou maar gewoon

H@@i 06-11-2002 13:24

nou dan moet je dat gouw gaan uitzoeken :D

faan 06-11-2002 15:13

Ik dank jullie voor deze duidelijke replays :confused:

murwari 06-11-2002 15:31

Idd niet echt nuttige replies..

Ben je iig zeker dat het een mannetje is? Was het niet zo dat mannetjesmuizen door de typische en sterke lucht van hun urine, behoorlijke stinken. Bovendien zijn ze, omdat ze hun territorium willen bewaken, onderling wat vechtlustiger.


Herken je dit? Welke muis is het? Normaal komen er wel snel kleine muisjes dacht ik..

Mortischa 07-11-2002 08:06

nee t gaat erom dat ik een lichte flame met dezelfde persoon had over dit onderwerp in z'n vorige topic

Uw God 07-11-2002 10:48

Citaat:

faen schreef:
DIt is dus me vraag :confused:
Want ik heb een m. muis een tijdje geleden gekocht.. en de vrouwtjes raken allemaal moeilijk zwanger :(
Ik weet nl. niet hoe oud hij is :confused:

je moet operatief zijn plasser verwijderen, dit zal het grootste deel van de problemen oplossen

Uw god ... jullie houden van mij

faan 07-11-2002 16:55

hmm lol.. een mannetje is een mannetje :D
En als ik ook nog vraag, wanneer een mannetje niet meer voor de fok gebruikt kan worden (stel ik dat het mannetje uitgegroeid is..en dus echt wel zeker is (balletjes van 2 cm) dat het stinkertje een mannetje is :p) En hij was aggressief tegen de vrouwtjes..en wilde paren (dus duidelijk een voorbeeld).

Mortischa je hebt van het verhaal uiteindelijk je zin gekregen :(

Uw God.. waar slaat je antwoord op?! (vraag mss verkeerd gelezen? :rolleyes: )

Silverwolf 08-11-2002 22:50

Hoi,

naar wat ik gemerkt heb kunnen mannetjes vanaf een week of 6 jongen verwekken (maar gebruikelijker is vanaf een maand of 3, dan zijn ze al redelijk gegroeid) tot aan de dag dat ze doodgaan. Ik heb zelf een mannetje gehad dat 2,5 werd en op z'n 2e jaar nog een aantal nestjes heeft gehad. Het kan natuurlijk zijn dat je mannetje niet vruchtbaar is. Dan kan hij proberen wat hij wil, maar je zult er geen jongen van krijgen. Ook kan het zijn dat je vrouwtjes hem niet accepteren, maar dat komt maar heel weinig voor. Mocht je nog wat vragen hebben dan kun je me mailen op wolfeyes_only@hotmail.com

~Silverwolf~ :D

faan 09-11-2002 11:42

1 vrouwtje raakte gewoon niet zwanger.. het kan komen omdat ze niest en wat magertjes is.. :(
1 kreeg een dikke buik..maar is nu na een tijd van dikke 4 weken nog geen moeder geworden :confused: (mss eet ze te veel (n) )
1 is nu zwanger lijkt me..want ze is erg toegenomen in grootte/breedte, meer dan de vorige '1'.
* ps. het mannetje is nu dood

Het lijkt net alsof ze me tegen werken..wil ik jongen krijg ik ze niet :confused:
Wil ik er geen, krijg ik ze :D


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 09:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.