![]() |
Schilfertjes op je gezicht
ik heb heel veel schilfers op mijn gezicht. wat kan ik daaraan doen.... Wassen met zeep enzo helpt niet. krijg ik het alleen meer van!!
xxxies Evelien |
Waarschijnlijk heb je een droge huid. Koop een goede vochtinbrengende dagcrème en het is zo over :)
|
'k hoop dat het werkt. Thnx!
|
gewoon van droogte?
Hmmjah dat kan wel van zeep komen hoor...... Ik denk dat je het beste een lotion kan kopen, zo'n verzachtende, heeft meestal een roze kleurtje :D van l'oreal ofzo. Dan gewoon vaak met een wattenschijfje over je gezicht met dat spul. En daarna nog een hydraterende creme op doen en klaar ben je :) |
Hmm ik heb er ook last van.. mijn huid is vrij gevoelig en droog.
Wassen met Dove ofzo heeft bij mij een averechts effect. Smeren met creme werkt wel goed.. ik doe het elke ochtend. Verder geen aggressieve produkten gebruiken om je huid schoon te maken, zoals scrubgel, want daar wordt je huid alleen maar droger van. Ik gebruik verzachtende tonic van Nivea, die is echt heel zacht en mild, maakt goed schoon (Y) |
gebruik hydrafresh van l'oreal -- is groen spul.
|
alle cremes en douche gels op basis van olie ipv op waterbasis zijn wel goed.. voor de rest wat nivea creme in de buurt hebben en je zal er geen last meer van hebben ;)
|
K heb hier ook erge last van na 't douchen... Iets re-hydraterend erop smeren helpt. (al is 't after-shave lotion :D)
|
Wat bij mij het allerbeste werkt is Zwitsal baby creme, 'op 't wangetje' heet het en het is niet duur en lekker vettig voor droge huiden.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 06:02. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.