![]() |
[Mouse] Optisch of toch maar niet....?
Voor een bedrijfje waar ik wat netwerktaken beheer ga ik binnenkort wat nieuwe nuizen aaschaffen. Veel mensen klagen daar over het snel vies worden van de "ballen" in de muis.
Een optisch muis is hiervoor natuurlijk een opplossing, maar is dat ook zo? Heb inmiddels verschillende positieve en negative berichten erover gehoord. Iemand ervaring met die dingen? |
Citaat:
Naja ze worden natuurlijk niet smerig. Er zijn maar 2 echte nadelen aan optische muizen: - De response tijd is soms lager. Dat is alleen bij spellen soms vervelend. Daar merk je op een kantoor dus niks van. - Een volledig effen ondergrond werkt niet. Je moet wel een ondergrond hebben met iets van contour, of een muismatje. Anders ziet die laser geen verschil bij verplaatsing. Verder zijn optische muizen gewoon een prima uitvinding. :) |
Citaat:
|
Zoals al opgemerkt: als je bijv. zit te unrealen en je ziet me daar een raket op je afkomen, met als reactie dat je een zwieper geeft aan zo'n muis, dan doet ie vaak niet wat je wil, maarja, ik denk dat jullie daar het personeel wel redelijk onder de duim hebben :P.
Maar ik vind het echt fantastisch werken, als ik nu een nieuwe muis zou kopen zou ik er zeker weer eentje aanschaffen, draadloos+optisch wel te verstaan. |
ff ondergrond werkt prima, heel erg goed zelfs :)
*wilt hier op kot ook optische muis hebben* |
De hudige optische muizen hebben volgens mij geen last meer van een lage response tijd. Mijn Dual optical van Logitech is niet gek te krijgen. :) Ik muis trouwens gewoon direct op mijn witte bureautje.
Zelf zou ik nooit meer een bal-muis kopen. |
Citaat:
|
Heb niet al te lang geleden een draadloze, optische muis gekocht. Zou nooit meer zonder willen. Nooit meer de muis schoonmaken en weg met die vervelende kabels, die zitten tijdens het gamen alleen maar in de weg.
|
Citaat:
|
Ik heb zelf sinds een paar weken een optische muis en moet zeggen dat ik er wel over te spreken ben.. het is idd waar dat de response tijd een stuk lager is (wat al een heel stuk helpt is de usb poort gebruiken ;))
Maar hij beweegt een stuk makkelijker en hoeft niet om de paar weken schoon gemaakt te worden voor mij is de keus duidelijk (Y) |
De keren dat ik met een optische (sommige ook draadloze) muis heb gewerkt was ik er niet kapot van. Ik heb zelf gewoon een bal-muis van Logitech, en ik ben er tevreden mee. En dat schoonmaken? Ach.. dat moet een keer in de zoveel maand, sommigen van jullie doen denken dat je non-stop schoon zit te maken ;)
|
Ik kan niet meer zonder optische muis :o
Kanttekening: ik gebruik ze wel gewoon op normale muismatten, daar reageren namelijk wél snel op. Veel efficiënter dan zo'n rotding met balletje :r [edit] Maar geen draadloze, die zijn wel een beetje sloom en batterijen zijn zo op. Gewoon standaard met draad op de USB werkt het beste is mijn ervaring. |
Ik ben pertinent voor muizen met ballen.
Zoals je als man zijnde ballen hoort te hebben, is dat met muizen eender. |
ik had eerst zo een met een balletje....toen had ik een optische gekocht>>veeel beter!!!!
maarja die viel kapot....dus nu moet ik genoodzaakt met dat balletjes kutding werken :( en gamen :mad: ALS JE OPTISCH GEWEND BENT...ZUIGT EEN GEWONE!!! met gamen dan... maar idd wel met draadje...want batts zijn snel leeg(vooral als je zoveel speelt als mij :)) het gewicht neemt erg toe.. :mad: en responsetijd is slomer... |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 05:10. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.