![]() |
Borsten
Ik ben 1.76 en weeg 60 kilo en ik heb cub B. Ik zou graag wat grotere borsten willen hebben. Niet met een operatie ofzo. Maar als ik nou aan de pil ga krijg je dan grotere borsten. en als je nou dikker word worden je borsten dan ook groter?
kuzzz Mij |
van de pil kłn je grotere borsten krijgen, maar het hoeft niet (zoals het ook helemaal niet zeker is dat je dikker wordt van de pil), en het kan ook nog dat je bij de ene pil wel iets ziet, en bij een andere niet. Ik zou niet aan de pil gaan om grotere borsten te krijgen. Misschien helpt het als je borstspier-oefeningen doet? En verder... tsja... push up-beha's ofzow. Sorry, ik weet het niet zo goed.
|
uh.... je kan ze trainen met bepaalde oefeningen, hierdoor worden ze iets steviger... van de pil werden mijn borste wel groter, maar dat is bij iedereen anders.. je borsten groeien tot je 21e dus ik denk niet dat je je zorgen hoeft te maken.. B vind ik echt nie klein! gebruik anders push-up http://forum.scholieren.com/smile.gif
|
Citaat:
|
b is een normale maat hoor.. en trouwens van oefeningen worden ze alleen steviger niet groter ofzo.. maar eh push-up ja, gebruik ik ook wel, omdat t ook fijn zit enzo..
en ja ik zou niet de pil nemen om grotere borsten. handjevol is genoeg toch? |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 22:10. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.