Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Software & Hardware (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   [Kopen via i-net] Gsm kopen via i-net (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=276835)

RuffThugg 12-11-2002 15:49

[Kopen via i-net] Gsm kopen via i-net
 
Ik twijfel over het kopen van een gsm via i-net.
Het is ongeveer 60 euro goedkoper om een telefoon via i-net te kopen.

Vertrouwen is het niet, aangesloten bij KVK etc etc. dat vertrouw ik wel (Vivacom Online)

Maar als je telefoon gerepareert moet worden moet je hem opsturen of brengen, het is dan weer makkelijker om hem bij bijv. BelCompany te kopen.
Ik heb nog nooit een telefoon moeten laten repareren en ik heb hiervoor een Sagem MC 820 en Sagem MC 911 gehad en ik heb nu een Siemens C45. Maar toch.

Maar wat zijn jullie ervaringen?
Vooral over het kopen van een GSM natuurlijk, maar je mag natuurlijk ook je mening geven over kopen via i-net geven.

Yohst 12-11-2002 20:44

i-net kopen is mij tot nu toe perfect af gegaan, ik heb ook een telefoon via i-net besteld, (bartsmit.com), maar ik zou niet meer precies weten hoe het met garantie ging

Alex 16-11-2002 21:21

Je kan het doen.... maar stuur wel eerst een mail of de telefoon bij een nederlandse importeur vandaan komt... je hebt nog wel eens dat ze goedkoop in het buitenland zijn gekocht:
1.geen nederlandse gebruiksaanwijzing, soms geen nederlands menu
2.opsturen: als de telefoon kapot is moeten zij hem ook naar het buitenland sturen...


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 02:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.