Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Huiswerkvragen: Klassieke & Moderne talen (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Je toekomst met klassieke talen (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=27988)

Sikamikanico 04-02-2001 21:11

Je toekomst met klassieke talen
 
Wat denk jij in de toekomst met je kennis van klassieke talen te doen? Ga je het direct in je studie gebruiken, of ga je een studie doen waarbij je die kennis niet echt gebruikt?

Optima 05-02-2001 07:41

ik ben in een strijd verwikkeld tussen hart en verstand. Ik zou niets liever willen doen dan klassieke talen studeren en lerares of vertaler worden, amar als ik dan alles objectief bekijk: ik haal geen denderende punten, wel goed, en om dat nu heel je leven te doen..tja
waar ik het wel voor kan gebruiken is bij andere talen zoals Frans ( bij een internationale opleiding) en bij rechten. maar de medische kant zal niet aan bod komen

beestje 05-02-2001 10:46

ik denk eigenlijk dat ik ze helemaal niet ga gebruiken
dat weet ik vrij zeker zelfs....

best wel zonde dat ik daar dan al die jaren nog voor gewerkt heb ook maarja.

------------------
als je nou heel hard gaat rennen, dan heb je er nog niks aan

Onbekende 05-02-2001 18:08

Ik ga volgend jaar klassieke talen studeren.
Ik kan alleen niet kiezen waar ik dat wil gaan doen. Ik twijfel heel erg tussen Leiden en Groningen.

Sikamikanico 05-02-2001 21:02

Ikzelf denk het wel bij mijn studie te gaan gebruiken. Ik denk namelijk serieus over dierengeneeskunde.
En ik vind het een mooie aanvulling op mijn algemene ontwikkeling.

Ellun 05-02-2001 21:31

Ik denk erover om klasieke talen te gaan studeren, maar zeker weet ik het nog niet, want ik heb nog 2,5 jaar te gaan op deze school.

*E.T.* 06-02-2001 15:38

Ik denk niet echt dat ik het ga gebruiken, mijn Latijn, behalve de logische denkwijze zal ik er niet veel aan hebben, denk ik, bij een technische studie als sterrenkunde, o.i.d.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 16:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.