![]() |
Wow! Cjeck dit!
|
Het lijkt me verstandiger de werkwoordsvormen zelf te leren. Op het examen kun je er ook niet zo'n programma bij gebruiken en als je het steeds gebruikt leer je het nooit.
|
Wow! Een werkwoordenprogramma! Dat had ik eerder moeten weten! Even kijken of het werkt:
dilecta: imperativus van dilectare stem: coniunctivus praesens van stare = zich houden aan fuissemus: 8 verschillende mogelijkheden. Helaas: dilectare bestaat niet, stare betekent niet zich houden aan, en geen van de aangeboden mogelijkheden van fuissemus klopt. Conclusie: fantastisch spelprogramma. Opdracht: vind bij elke probleemvorm de fout in de oplossing. |
Ja meneer DE Bezoeker, zulke programma's zijn nou eenmaal niet tegen leraren Latijn bestand.
[Dit bericht is aangepast door courgette schreef: (18-05-2001).] |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Tot slot nog een wijze raad: If you want breakfast on bed, you've gotta sleep in the kitchen. |
Dit begint op onzin te lijken..Maar het is wel leuk http://forum.scholieren.com/smile.gif.
|
OK J@sper, dan kom ik nog even serieus op dat onzinprogramma terug. Wat zou het nut zijn van een programma voor Nederlandse werkwoordsvormen dat bij "teken" de volgende mogelijkheden geeft:
- mv. van het ww. 'teken': ik teek, wij teken - verleden tijd mv. van het ww. 'tijken, teek geteken'. Er zijn leukere manieren om zinloos bezig te zijn. [Dit bericht is aangepast door DE bezoeker (20-05-2001).] [Dit bericht is aangepast door DE bezoeker (20-05-2001).] |
U heeft gelijk (hoe kan het ook anders.. http://forum.scholieren.com/smile.gif).
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
http://httpd.chello.nl/~j.jagers/cokiedans.gif |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 11:24. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.