Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Drugs & Alcohol (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=38)
-   -   coffeeshops gezocht (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=29093)

Dark Shadow 26-12-2001 17:13

coffeeshops gezocht
 
Hallow,

Ik ga binnekort naar A'dam, en ik wou graag van jullie weten welke coffeeshop de beste is en wat voor wiet je daar dan moet nemen.

Hugzzz,

Dark Shadow,

PS zijn poppers leuk?

dubbelfris 26-12-2001 19:32

Citaat:

Dark Shadow schreef:
Hallow,

Ik ga binnekort naar A'dam, en ik wou graag van jullie weten welke coffeeshop de beste is en wat voor wiet je daar dan moet nemen.

Hugzzz,

Dark Shadow,

Tja ik woon net op mezelf in adam,dus ik weet wel een paar shoppa's ..uhh effe denken hoor,de prix,brandend zand,abraxas,weet je wat ,mail me effe stuur ik je een mailtje met een paar rilaxte shoppa''s en hoe je daar komt ! groetjes

PS zijn poppers leuk?


drama 26-12-2001 19:38

uhm, vlakbij 't waterlooplein zit er een, ben even de naam kwijt...Tegenover de stopera. Is niet zo duur enzo, Jack Herrer voor 12,5 per gram. IS wel goeie wiet.

Enne, De Dampkring (Voetboogsteeg, steeg bij 't Spui) is ook wel ok, ook tamelijk koel om gewoon heen te gaan.

De Rokerij (Lange Leidse Dwarsstraat, Amstel en Singel) is koel om te zitten, niet om te kopen want hijs achterlijk duur.


-DeeDee- 04-01-2002 18:24

Waaaaaaat???
je vergeet helemaal de GREENHOUSE!!! Dat is die ene die je bedoelt bij het Waterlooplein nummer 345.
Verder is de Greenhouse op de O.Z. Voorburgwal en in de Tolstraat 91.
GREENHOUSE IS THE BEST

En de Rokerij is helemaal niet duur, tenzij je zo'n loser bent die alleen maar goedkope CRAP van een tientje rookt.

[Dit bericht is aangepast door -DeeDee- (04-01-2002).]

vigor mortis 04-01-2002 18:39

hell, poppers is kut spul
ja het is leuk, je word dr iets van 20 seconden heeeew blij en lacherig van maar je hersenscellen gaan dr echt dood aan (1 keer poppers is net zoiets als...uh wat hadden we nou weer uigerekend... iets van 1000 joints ofzo) niet doen dus.. (je krijgt dr trouwes ook koppijn van)

owja dat wasser ook nog, je kan dr hardstikke dood aan gaan want dr kan een ader in je herses knappen (die worden nl dikker ofzo als je "popt")

DaaF 04-01-2002 21:55

Poppers zijn toch voor flikkers?

Daar gaat je reet toch van opens staan?

Toch? Of zeg ik nu iets heel raars?

Lijkt mij persoonlijk geen pretje..

vigor mortis 04-01-2002 23:31

hell, ja das ook zo, tis een spierverslappend middel

Isa 05-01-2002 22:44

Citaat:

DaaF schreef:
Poppers zijn toch voor flikkers?

word er vaak gebruikt in die scenen heb ik gehoord.

Daar gaat je reet toch van opens staan?

verslapt de anus.

Toch? Of zeg ik nu iets heel raars?

nee hoor.

Lijkt mij persoonlijk geen pretje..

het doet meer dan dat alleen.

baz mania 06-01-2002 16:50

de beste wiet en paddo's van nederland zijn er in Dedemsvaart het is best onbekend maar toch is het super goede shit.

bas


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 05:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.