Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Drugs & Alcohol (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=38)
-   -   hoeveel betalen jullie voor je weed? (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=29308)

Benfatto 05-02-2002 13:15

hoeveel betalen jullie voor je weed?
 
ikke +/- 5 euro voor een gram white widow,
en dat is in het zuiden des lands, zeeland

Locke 05-02-2002 13:40

Ligt eraan wat voor wiet maar tis 5 euro per zakje en daar zit dan tussen de 0.7 en 1 gram in kwoon ook in zeeland trouwens ..

Isa 05-02-2002 14:08

als ik naar de coffeshop ga zie ik wel welk merk ik koop en hoeveel. de prijzen verschillen.

Günther 05-02-2002 23:00

ik haal gewoon voor 15 euro en dan smoke ik dat in een paar dagen op en dan haal ik weer. ik deel met vrienden en delen weer met mij enzow duz uiteindelijk gaat `t wel goed http://forum.scholieren.com/biggrin.gif

Uncle_Sam 06-02-2002 08:16

Ik haal louter voorgedraaide joints. Hiervoor betaal ik 2 euro 50.

Dakus 06-02-2002 08:36

6 euro voor 1,6 gram thai stick (good shit)
en das in den haag

MushrooM 06-02-2002 10:30

5 euro voor een tientje en 10 euro voor een geeltje en dat is in GRUNN!!!

Benfatto 06-02-2002 10:32

Citaat:

Uncle_Sam schreef:
Ik haal louter voorgedraaide joints. Hiervoor betaal ik 2 euro 50.
per stuk?!! http://forum.scholieren.com/confused.gif

Dakus 06-02-2002 10:37

Citaat:

Uncle_Sam schreef:
Ik haal louter voorgedraaide joints. Hiervoor betaal ik 2 euro 50.
dan word je afgezet man! je moet leren zelf te draaien das veewl goedkoper!

Uncle_Sam 06-02-2002 11:28

Citaat:

FEYENOORDvakX schreef:
per stuk?!! http://forum.scholieren.com/confused.gif
Hm, word ik dan echt afgezet? Dan wordt het echt eens tijd om zelf te leren draaien inderdaad. http://forum.scholieren.com/frown.gif.

Isa 06-02-2002 12:04

Citaat:

Uncle_Sam schreef:
Ik haal louter voorgedraaide joints. Hiervoor betaal ik 2 euro 50.
zou toch maar zelf leren te draaien. hebben ze bij jouw coffeeshop geen aanbiedingen? bij mijn coffeeshop de kronkel kun je 5 voorgedraaiden krijgen voor 10 euro.


Choke 06-02-2002 16:27

kheb voor 4 piek de gram.. gekrege, maar dat is nu op..! http://forum.scholieren.com/frown.gif

Benfatto 07-02-2002 15:00

Citaat:

Uncle_Sam schreef:
Hm, word ik dan echt afgezet? Dan wordt het echt eens tijd om zelf te leren draaien inderdaad. http://forum.scholieren.com/frown.gif.
ik gebruik ook wel een sigarettenstampertje, verwissel filter voor tipje, werkt geweldig!


drama 07-02-2002 20:48

10 piek voor white widow.

Maar heb nog geen wiet gehaald na 31 december dus kweetnie wat de prijzen nu zijn.

drama 07-02-2002 20:49

Citaat:

sjek schreef:
dan word je afgezet man! je moet leren zelf te draaien das veewl goedkoper!



en veeeeel lekkerder

Griller 08-02-2002 07:38

Mij kost het niks... komt allemaal uit de kelder http://forum.scholieren.com/biggrin.gif

whazaaaaap 15-02-2002 08:19

gggggggrr feyenoord...chooooooooook!!!!!!!!!!!!!! http://forum.scholieren.com/tongue.gif

RanCoRjunky 15-02-2002 10:52

ik betaal genoeg http://forum.scholieren.com/smile.gif

lake bodom 15-02-2002 12:18

hoeveel joints kun je draaien dan van 1 gram..? http://www.freakygamers.com/smilies/...ai/icon7xx.gif
wel gekregen maar nooit zelf gedraait ofzo

ConnX 20-02-2002 16:27

hangt ervanaf hoeveel je erin gooit http://forum.scholieren.com/smile.gif

ik draai er zon twee a drie van...
niet al te stevig dus

ik betaal een tientje gemiddeld per gram.
Voor het betere spul 12,50 tot 20 per gram.
in eurooz is dat dus zon 5 tot 6 euro gemiddeld.

Voorgedraaide joints kosten idd zon 2,50 euro per stuk. Daarvoor hoef je niet meer te morsen, niet meer te meten wat je erin gooit.
Eigenlijk is het hetzelfde als het verschil tussen zelf koken en de macdonalz

Darkest Angel 20-02-2002 17:53

Citaat:

MushrooM schreef:
5 euro voor een tientje en 10 euro voor een geeltje en dat is in GRUNN!!!

Precies!!! http://forum.scholieren.com/biggrin.gif

jojobro 09-11-2004 13:49

Ik heb altijd haze hoeveel kost dat per gram?

Wammus 09-11-2004 13:52

Waarom up je hier in godsnaam een 2 jaar oud topic voor? Je zegt bovendien dat je het zelf altijd hebt dan neem ik aan dat je ook wel weet hoeveel het kost :nono:

Robo 09-11-2004 14:42

Ik haal 90% van de keren in dezelfde shop. Daar waren de prijzen 5,75 voor 1,2 gram. Nu is het 6 eypo voor 1,2 gram. En 12 voor 2,5. Das dan White Widow ( oftewel de special ), of Jet-Lag, K2 en de rest van de zooi haal ik nooit.
Hasj is er voor 5 ( Polm ) 6 ( Super Polm ) 10 ( Heja ) eypo per gram.
Ze hebben een klein aanbod, maar de White Widow daar is supertjill en de Jet Lag al helemaal.
En bij de wietkoerier was het 12 euro ( waarvan 2 verzendkosten :P ) voor 2 gram. 22 euro voor 4. Maar gister zei ie dat ie gekapt was :'(.

Tofke_H 09-11-2004 16:19

Citaat:

jojobro schreef op 09-11-2004 @ 14:49 :
Ik heb altijd haze hoeveel kost dat per gram?
:nono:


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.