![]() |
'ondergoedrandjes'
Kan iemand mij vertellen waarom veel vrouwen er alles aan doen om onder een strake broek geen onderbroekrandjes te laten zien en dat je tegelijkertijd bij het strakke truitje alle aftekeningen van de beha ziet?
Ikzelf zie daarom ook geen reden om een string te dragen. |
Daarom draag ik onder strakke shirts ook geen bh :rolleyes:
|
het is ook vrij normaal randjes en relie:f te zien rondom de buste in de vorm van bijv. bandjes, een decollete etc.
of niet dan |
Citaat:
|
Je hebt volkomen gelijk, er is maar een oplossing voor geen ondergoedrandjes en dat is geen ondergoed... :D
|
geen last van eigenlijk :confused: noch bij onderbroeken (okee die draag ik ook neit ---> boxers) of bh's
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Ik heb vaak wel strakke shirts, maar die schijnen niet zo erg door en zijn niet extreem strak. En mn broeken zijn bijna allemaal ribbroeken of spijkerbroeken en wijd, de enige plekken waar je meestal ondergoed-randjes ziet is boven mn broek omdat mn broeken meestal laag hangen..
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Niet zoveel last van... ja je moet geen kanten beha onder een dun t-shirtje doen, natuurlijk, dat ziet er niet uit.
|
je hebt tshirt bh's, die schijn je niet onder een strak shirtje te zien, en ach ik erger me er niet echt aan eigenlijk..
|
als je fatsoenlijke bhs draagt en redelijk postuur hebt zie je die ook niet :)
|
nee ik erger me er niet aan...niet dat ik kleren heb die strak genoeg zijn om randjes te zien...maar zelfs al heb ik een strak truitje aan, so what dat mensen randjes zien? Doe ook absoluut geen strings aan, vind ze voor geen meter zitten.
|
seamless underwear...
da's iets nieuws van het afgelopen decennium, ondergoed van lekkere stofjes, zonder naden erin, die zie je nergens onder :) |
Citaat:
|
ik koop juist altijd mooi onderfoed in opvallende kleurtjes zodat je het wel ziet dat het boven me broek uitkomt :D
i like colors pretty colors blahdieblahdieblah |
ik draag wel vaak strakke shirtjes, maar dan ook niet so strak dat je heel de bh kunt aflezen!
|
Citaat:
********* = tiet? |
Ik vind het redelijk normaal om bij een meisje te kunnen zien dat ze een bh aanheeft. bijv. aan de achterkant dan zie je de afdruk een beetje, niks ergs aan. Ik vind het alleen minder mooi als de bh zo strakzit dat er allemaal vetrollen overheen hangen.
Ik zelf draag bijna alleen donkere shirtjes dus je ziet wel een bobbeltje van de sluiting ofzo maar niet door mn t-shirt heen wat ik precies aan heb. |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 20:54. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.