![]() |
Leraren verbeteren
Moet jij ook wel eens je leraren verbeteren? En dan niet bij iets dat ze zo plots vergeten zijn,
of iets dat ze hebben overgeslagen, en spelfout, of iets doms, nee, bij gewoonweg een hiaat in hun kennis? En, als je dat vaak doet, schaam je je dan? Ik betrap mij er wel eens op, dat ik maar stop met het verbeten van mijn docente, omdat het A geen zin heeft, en ik B me schaam. Stom he? :S |
ehm op de middelbare school hadden we een heeeeeeeeeeeel slechte economie leraar.. en die heb ik (of iemand anders in de klas) weleens verbeterd ja..
maar nu op de uni heb ik nog geen 1 docent/prof op een foutje kunnen betrappen :D vreeeeeeeeeemd :D |
Ja, docent Fiscale Economie, superaardige vent, maar als hij op woensdagmiddag van kwart voor 3 tot half 5 z'n 3de werkcollege fiscale economie aan 1ste jaars moet geven maakt ie nog wel eens een foutje.
|
---> School & Studie
|
De onlogica en andere fouten in m'n lerares nederlands in klas 1 t/m 3; maar daar durfde niemand wat van te zeggen want ze was niet helemaal goed bij 'r hoofd en dat was best eng.
De drogredeneringen van m'n godsdienstleraar op de middelbare school; daar heb ik wel flink op ingehakt :) |
Ja, ik zou leraren ook wel eens kunnen verbeteren. Maar om dat nou meteen een hiaat in hun kennis te noemen... Soms zeggen ze gewoon dingen die NIET kloppen. En soms ga ik er dan tegenin.
|
Ja ontzettend leuk is dat, vooral als ze niet doorhebben wat ze fout doen, zodat ik het moet uitleggen (y)
|
Citaat:
Doe ik best vaak... :o |
ja ach, nou...
ze laten soms een steekje vallen he :o |
Ja wij moeten onze marketingleraar weleens verbeteren. Hij is eigenlijk geeneens leraar en weet niet zo goed hoe sommige berekeningen moeten. legt ie een hele som verkeerd uit en klopt het antwoord natuurlijk niet. Ojee dat moet ik even met mn collega overleggen om er vervolgens nooit meer op terug te komen
|
Dat is cool om te doen :)
Ik heb meerdere malen mijn leraar Engels op de Havo moeten verbeteren, paar keer bij uitspraak fouten of betekenis fouten en ook wel eens met een achterlijke schrijffout oid... Was altijd wel geinig :) Daardoor vond hij mij het leukst van de klas en kreeg ik altijd negens en tienen :P |
ja, één docente Engels... die bakte zelf echt helemaal niks van Engels, echt NIKS gewoon! (Andere docenten bevestigden dat zelfs aan ons. En je moet wel erg slecht zijn, willen andere docenten dat tegen leerlingen zeggen!)
Maar goed, die moest je dus regelmatig op fouten wijzen. Het is namelijk vrij storend als je een blad met grammaticaregels van d'r krijgt, waarop ze regels heeft geschreven die helemaal niet kloppen :rolleyes: Voorbeeld: Op mijn toets verbeterde ze mijn zin (die klopte volgens velen die goed zijn in Engels) in de volgende zin: 'There, more people are coming to the town' :D En we hebben ook een docent die bijv. op een toets een eigen woord verzon en vervolgens bij iedereen hun uitleg fout rekende. :mad: Toen er vervolgens werd bewezen (woordenboek, encyclopedie en docent Nederlands) dat het woord niet bestond, zei hij: "Nou, dan bestaat het bij deze. En nee, jullie krijgen allemaal je punt niet terug, want IK ben docent, dus IK bepaal wat goed en fout is'. :rolleyes: |
Citaat:
Soms?? Bij mij ALTIJD!! HaHa!! :D :D gr. jptjuh :D :D |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 05:08. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.