Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Nieuws, Achtergronden & Wetenschap (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=40)
-   -   Directie NS stapt op (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=29527)

beuk 02-01-2002 18:17

Directie NS stapt op
 
UTRECHT - President-directeur H. Huisinga en de voltallige Raad van Commissarissen van de Nederlandse Spoorwegen stappen op. Dit is woensdagavond door de NS bekendgemaakt op een persconferentie.

De NS is er niet in geslaagd om in 2001 voldoende treinen op tijd te laten rijden. De afspraak met minister Netelenbos (Verkeer en Waterstaat) was dat het spoorbedrijf een punctualiteit van 80 procent zou halen. Volgens de voorlopige berekeningen slaagde de NS er in om 79,9 procent van de treinen op tijd te laten rijden.

Hoewel dit cijfer voorlopig is, en kleine correcties naar boven en beneden mogelijk zijn, hield Netelenbos vast aan 80 procent. In een gesprek met president-commissaris J. Timmer op oudejaarsdag drong de bewindsvrouw erop aan dat de commissarissen topman Huisinga zouden ontslaan.

De commissarissen weigerden dit te doen omdat dit volgens hen niet in het belang was van de onderneming. Zij besloten vervolgens unaniem zelf hun functie ter beschikking te stellen. "Met tegenzin, want wij zijn verknocht aan dit bedrijf", zei Timmer.


Tja, nu maar hopen op verbetering. Ik vraag me ook af wie er nou zin heeft om bij een bedrijf met zo'n imago te gaan werken http://forum.scholieren.com/biggrin.gif



John-17 02-01-2002 18:18

en terecht ook
mensen hebben tegenwoordig al zon instelling van: met de trein? nee dan nog liever 2 uur in de file want dan ben ik nog sneller op mijn bestemming

PV 02-01-2002 18:30

vind t op zich wel lullig, op 0.1% het niet halen... maar 80% is sowieso natuurlijk wel veel te laag.

marlies 02-01-2002 18:43

Ik hoop dat het gaat werken, maar volgens mij krijgen ze nu wederom veel te veel mensen in de top en dan zijn we nog steeds niets opgeschoten.

pseudoniem 03-01-2002 12:38

volgens mij is die sfeer bij de NS al geheel verneukt en heeft het weinig met de directie te maken. Er zijn plaatsen zoals Rotterdam waar je redelijk makkelijk met de trein doorheenkomt, maar als je door Den Haag gaat dan heb je de grootste problemen. Volgens mij heeft dat grotendeels te maken met de zieke sfeer daar.

Ik geloof niet dat de situatie stukken beter wordt. En dat het allemaal aan Huisinga en de rest van de directie geloof ik ook echt niet. Ze zijn gewoon in een bedrijf gestapt waar de sfeer zo ontzettend verneukt is...

Maarja, ze krijgen nu een nieuwe... ik ben benieuwd wie er zo gek is.

Rollo Tomasi 03-01-2002 15:49

En als de NS straks nog steeds geen 80% haalt, wordt Netelenbos dan ook de laan uitgestuurd?

Wishful thinking....

beuk 03-01-2002 16:26

Citaat:

Rollo Tomasi schreef:
En als de NS straks nog steeds geen 80% haalt, wordt Netelenbos dan ook de laan uitgestuurd?

Wishful thinking....


Reizigersorganisatie Rover vindt inderdaad dat zij ook moet opstappen (zie deze link). Ik weet verder niet hoeveel invloed die hebben, maar zo'n gek idee is het dus niet..

Pash Cracken 03-01-2002 20:04

Weg met Tineke!

Ninnoc 03-01-2002 22:12

Netelenbos is zelf ook een prutminister, ze stapt zelf toch ook niet op.
Ik weet niet of het zo verstandig is om een top te verwisselen.

At the Drive-in 08-05-2007 21:47

wow..als ik iets niet zag aankomen..:\

T_ID 08-05-2007 21:49

Er zijn geen ups in Bagdad!

Louis Armstrong 08-05-2007 21:53

Citaat:

At the Drive-in schreef op 08-05-2007 @ 22:47 :
wow..als ik iets niet zag aankomen..:\
hoe kun je zo iets ouds nu omhoog halen :p


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.