Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Lichaam & Gezondheid (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=11)
-   -   blaasontsteking (?) (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=295454)

~blue christal~ 02-12-2002 14:13

blaasontsteking (?)
 
Ik weet niet of hier pas geleden nog een topic over geweest is, kon het zo snel niet vinden. Maar als het er wel is: sorry.

Ik heb nu al iets meer als een week zo'n irritant gevoel van dat ik de hele tijd naar de wc moet. En dan niet af en toe, maar de hele dag door. Erg vervelend.
Weet iemand wat ik hieraan kan doen? Iets om het tegen te gaan ofzo? Of is het verstandig om naar dokter te gaan?

Meesteresje_A 02-12-2002 14:55

Het kan ook psychisch zijn...
Maar als je een blaasontsteking hebt gaat het wel pijn doen (branderig gevoel enzo), althans, dat was bij mij zo.
Maar je kunt idd ff naar de dokter gaan, dan wordt je urine bekeken en dat weet je het zeker.
Wat kan helpen is cranberriesap en veel water drinken.

wondersbestaan 02-12-2002 15:45

Kan idd een blaasontsteking zijn, maar hoeft niet.....weet niet of je nog andere klachten hebt, zoals bijvoorbeeld pijn in je onderbuik en rug, sterk ruikende urine, eventueel bloed in je urine, en branderig gevoel bij plassen. Bij een blaasontsteking komt eigenlijk nooit koorts voor. Ik zou toch even langs de huisarts gaan, die kan je dan een kuurtje geven, en dan is het zo over. Je kan als preventief middel cranberriesap of sinasappelsap gebruiken. Dit verhoogd de zuurgraad in je urine, en dit weert bacteriën.

~blue christal~ 02-12-2002 20:32

Heb ook branderig gevoel bij het plassen. Bloed heb ik er niet bij gezien.
Tis ook zo dat ik -als ik ga- maar een paar druppels hoef ofzo. Maar dan brand het ook wel echt. Heb verder niet ergens last van, alleen lichte pijn in mijn zij.
Waar kan ik dat cranberries spul halen?

ekki 02-12-2002 20:43

cranberry: uit een natuurvoedingswinkel.

wel oppassen, want het kan overgaan naar je nieren, als het ontsteking is. maar als je denkt dat je blaasontsteking hebt, moet je veel drinken en cranberrysap of -capsules. als je koorts krijgt moet je wel naar de dokter gaan.

sterkte d'r mee.

Alicia Silverstone 02-12-2002 21:15

Citaat:

~blue christal~ schreef:
Heb ook branderig gevoel bij het plassen. Bloed heb ik er niet bij gezien.
Tis ook zo dat ik -als ik ga- maar een paar druppels hoef ofzo. Maar dan brand het ook wel echt. Heb verder niet ergens last van, alleen lichte pijn in mijn zij.
Waar kan ik dat cranberries spul halen?

Ik denk dat je dan toch beter naar de dokter kunt gaan... :S
Antibioticum werkt sowieso wel, van water en cranberriesap moet je het maar afwachten... en nierbekkenontsteking lijkt me niet erg relaxt :S

~blue christal~ 03-12-2002 12:52

Oké thnx.
Ik heb dokter gebeld, en hij vind wel dat er te lang mee heb gewacht. Dus moet ff urine laten onderzoeken enzo, voor de zekerheid.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.