Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Nieuws, Achtergronden & Wetenschap (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=40)
-   -   1/3 Hiv patiënten is asielzoeker (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=29780)

^AmArU^ 17-02-2002 19:18

1/3 Hiv patiënten is asielzoeker
 
Aids-specialisten, van het Amsterdamse VU-ziekenhuis en van het Medisch Spectrum Twente, zeggen dat 1/3 van alle hiv-patiënten die in ziekenhuizen binnenkomen, asielzoeker is. Zij spreken van 'een sterke toename' van het aantal hiv-patiënten onder vluchtelingen en dat het preventiebeleid in Nederland gevaar loopt.

Aids specialist Ten Napel pleit voor het testen van alle vluchtelingen op het hiv-virus: "Het is simpel: we weten dat vluchtelingen een risicogroep vormen. Door ze niet te testen op hiv, lopen we risico's. Het zou daarom standaard onderzoek moeten zijn."

Minister Borst (Volksgezondheid) vindt het echter onzin om asielzoekers standaard aan een hiv-test te onderwerpen, "omdat zij toch naar het land van herkomst terugkeren", aldus de bewindsvrouwe in november vorig jaar.

Even het juiste bericht
http://frontpage.fok.nl/news.fok?id=15876

Vinden jullie dit alarmerend of heeft iemand aanneembare verklaringen?

17-02-2002 20:14

Door agent_mcr - vrijdag 15 februari 2002 @ 12:46 (+1 - Normaal)
Die man was gisteren op het nieuws...als ik me niet vergis zei hij, dat hij schatte dat 1/3 van de asielzoekers HIV-besmet was.

Dat is dus iets anders dan dat 1/3 van de patienten asielzoeker is.
*knip*

[Dit bericht is aangepast door autodropje (17-02-2002).]

Martin The Martian 17-02-2002 20:17

Citaat:

fundamenteeltje schreef:
Door agent_mcr - vrijdag 15 februari 2002 @ 12:46 (+1 - Normaal)
Die man was gisteren op het nieuws...als ik me niet vergis zei hij, dat hij schatte dat 1/3 van de asielzoekers HIV-besmet was.

Dat is dus iets anders dan dat 1/3 van de patienten asielzoeker is.
www.blaat.nl

ff kappen met je reclame aub.



[Dit bericht is aangepast door Martin1985 (17-02-2002).]


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 09:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.