![]() |
De VS minder rijk dan dat de meesten denken
"A 2000 UNICEF report puts the child poverty rate at 22.4%, the highest rate of most industrialized nations. By comparison, Sweden is less than 3%, the Czech Republic is less than 6%; France is just under 8% and Germany is just over 10%."
http://www.usccb.org/cchd/povertyusa/povfact8.htm Voor algemene info over armoede in de VS: http://www.usccb.org/cchd/povertyusa/ Vraag rest dan: Is het niet beter voor de VS om zich meer te bemoeien met de slechte zaken in EIGEN land, alvorens het zich gaat bemoeien met andere landen? En is het niet beter voor de VS als het probeert de macht meer toe te leggen op de eigen regering dan op de multinationals? Welvaart gaat niet altijd samen met welzijn, helaas. En welzijn kan niet bepaald worden door multinationals. Integendeel, soms. Want dankzij sommige multinationals leven teveel Amerikanen te vet en zijn er teveel Cartmans in het land van Uncle Sam. Suzan |
Citaat:
[Dit bericht is aangepast door Kenny McCormick (20-02-2002).] |
Zou ook beter zijn, doen ze ook wel maar de VS denkt dan alleen aan zichzelf en niet aan andere landen. Over een jaar of 20 is de hele VS naar zijn moer. kwa milieu dan.
|
Citaat:
|
De VS is het voorbeeld van een kapitalistische samenleving met een kleine groep mensen die achterlijk rijk is en een grote groep mensen die op elk dollarcentje moet letten.
|
Laten we vervuiling en armoede afschaffen.
|
Citaat:
Hoe? Suzan |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Wie moet je eigenlijk de schuld geven van slecht weer? Je kunt er niemand voor straffen lijkt me http://forum.scholieren.com/wink.gif
|
Kijk ook eens op http://www.inequality.org/ voor meer Pijnlijke Feiten & Statistieken over armoede en ongelijkheid in de VS en de wereld.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 22:02. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.