Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Liefde & Relatie (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Ik weet het zeker ik ben BI maar hoe... (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=303870)

stevie_large 10-12-2002 09:01

Ik weet het zeker ik ben BI maar hoe...
 
Hoi hoi, ik ben er sinds een tijdje achter dat ik bi ben, maar weet eigenlijk nog niet echt hoe ik dit tegen me ouders moet vertellen, kunnen bi-jongens/meisjes mij misschien advies geven?

bedankt alvast
STEVE

Jozzy 10-12-2002 09:50

Kijk eens rond op sites zoals:
http://www.comingout.nl/
http://roser.ontheweb.nl/
http://www.xs4all.nl/~anco
http://start.at/debanaan

Daat staat een aardig aantal verhalen dat je kunt lezen, en waar je "ideeën" op kunt doen.

Verder eventueel http://www.expreszo.nl


Succes! :)

stevie_large 10-12-2002 10:18

hartelijk bedankt... ;)

Yamyam 11-12-2002 09:19

Ik vind het in principe niet nodig om het te vertellen zo van: Mama, papa, ik moet jullie wat vertellen, IK BEN BI.
Dat hoeven hetero's ook niet dus ik ook niet.
Ik heb er aan het begin wel heel erg mee gezeten.
Wat ik je wil aanraden is om er zelf niet zo'n probleem van te maken, dan doen de (meeste) anderen dat ook niet. Je gaat het vanzelf vanzelfsprekend vinden denk ik.
Als je het toch op zo'n manier wilt vertellen, drastisch, zonder allerlei subtiele hints kan het ook in een brief of onder een moment dat het ter sprake komt; dat is makkelijker. Je kunt ze ook al een beetje uitchecken door ze bv te vragen wat zij denken dat je bent, of gewoon perongeluk-expres een expreszo of boek hierover op je kamer te leggen.
En bij de kringen (www.dekringen.nl) heb je speciale coming-out praatgroepen, das ook wel heel leuk. En je kan 14 december eens gezellig mee naar de coming out dag in Amsterdam, om het duidelijk te krijgen.

Evito 11-12-2002 09:30

misschien is het het beste om dat naar voren te brengen als het een keer het geval mocht zijn dat je met een jongen 'thuiskomt', of iets met een jongen hebt
je kunt dan tegen je ouders zeggen 'pap, mam, ik heb een nieuwe liefde'
dan vragen ze 'hoe heet ze?' en dan zeg jij
'hij heet ...bla...'

dan valt het kwartje wat sneller
dat is concreter dan zeggen dat je BI bent


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.