Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Software & Hardware (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   weet iemand hoe het zit met bellen in het buitenland? (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=30570)

friesin 27-06-2001 09:38

weet iemand hoe het zit met bellen in het buitenland?
 
Ik heb een MN-2 van Libertel...maar nu is mijn vraag of ik ook in het buitenland kan bellen en sms-en en of ik dan ook iets moet doen zodat ik er zeker van ben dat ik daar bereik heb...en dat ik niet 4 weken zonder mobiel zit?

nare man 27-06-2001 11:31

ff op de site van Libertel checken en dan had je 't geweten... http://forum.scholieren.com/wink.gif

Je kunt in het buitenland bellen ja...zorg er wel voor dat je minimaal f 10,- tegoed hebt want daar bellen is _erg_ duur. Overigens kun je met minder dan f 5,- tegoed niet eens een buitenlands gesprek beginnen.

SMS'en in het buitenland werkt, zolang de operator SMS-berichten ondersteunt. Maar volgens mij ondersteunt elk mobiel netwerk dat wel.

Nog iets: het kost geld om in het buitenland gebeld te worden. Degene die jou belt betaalt tot aan de Nederlandse grens (dus standaard vast->mobiel tarief = f 0,42/min) en jij betaalt de kosten van de Nederlandse grens tot aan de plek waar je zit.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.