![]() |
lesbisch? of niet?
ey allemaal,
ik heb een beetje een probleempje. 3 jaar geleden ben ik er achter gekomen dat ik bisexueel was, en heb toen ook met een meisje "verkering" gehad, vond ik allemaal hartstikke leuk. ik heb altijd al problemen gehad met de liefde (vooral slechte ervaringen met jongens, hoe slecht vertel ik liever niet) waardoor ik een soort bindingsangst ontwikkeld heb. nu heb ik met houke, een hele leuke jongen, flotte babbel eigenwijs als wat, een schatje dus. heb 2 weken geleden voor het eerst sex met hem gehad maar het probleem is dat het mij totaal niet opwond, en met iris was het veel leuker en spannender. ik weet niet meer wat k moet doen, heb ook nooit echt heel erg vlinders in mijn buik gehad door houke, maar wel een vage aantrekkingskracht... is dat raar? moet ik het hem nou vertellen? ik wil hem niet kwijt. help alsjeblieft want ik weet het allemaal even niet meer. Groetjes, Mara |
ben ik nou meer lesbisch dan hetro? of is het misschien mijn bindingsangst die meespeelt... alles word nu wel heel erg serieus (sorry was dit vergeten te posten:))
GrtZ Mara |
Hmm, ik zou eerst voor jezelf goed nagaan wie je nou echt het leukst vind, dat meisje of die jongen. Als er uit komt dat je het meisje leuker vind (of tenminste, toen je met haar had), moet je het hem zeker vertellen ja.
Maar dit wil niet zeggen dat je dan lesbisch bent. Het kan toch dat je die jongen waar je mee hebt, gewoon heel leuk en aardig vind, maar er niet verliefd op bent? Kan best dat je binnenkort een andere jongen tegenkomt waar je hetzelfde gevoel voor hebt als wat je voor dat meisje had... |
tja dat kan ook best wel zo zijn, maar echt een heel erg kriebelgevoel heb ik eigenlijk nog nooit heel erg voor een jongen gehad. toch het meest voor mijn vriend nu, maar dat is ook over. weet t nie echt meer, hou wel echt van m.
naja toch bedankt;) Groetjes, Mara |
Misschien ben je gewoon niet verliefd op je vriend, dat zou toch ook kunnen?
|
volgens mij ben je niet verliefd!
en voel je je relaxter bij een meisje, omdat ze jou wel lekker verwende ofzo, en dat je dat mist! of dat die jongen nog een beetje moet leren kan ook,.. maar het lijkt dat je die jongen niet leuk vind... tsja ga op onderzoek uit! (y) succes |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:39. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.