![]() |
Probleempje Windows ME
wie o wie...... Windows ME kerkent mijn muis niet meer, na meerdere pogingen te hebben gedaan om het benodigde stuurprogamma te hebben geinstaleerd, werkt het nog steeds niet. Het pijl-icoontje van de muis is wel zichtbaar, in het midden van het beeldscherm. Heeft iemand enig idee......???? |
dat probleem heb ik ook http://forum.scholieren.com/biggrin.gif Ik heb een PS/2 muis op een serieele poort gegooid (met zo'n verloop stukkie) maar dat werkt niet helemaal. Als ik m'n computer opstart dan moet ik m'n netwerk pas. invoeren maar daarvoor krijg ik een error dat ie m'n muis niet kan vinden, na een paar keer rebooten pakt ie hem wel. Drivers installeren helpt niet, misschien bij jou wel??? kijk wat voor muis je hebt en ga een driver zoeken.
stom maar....heb je je muis wel goed aangesloten?? |
Citaat:
|
Citaat:
|
Kijk eens in je bios of je ps2 op auto staat.. daar lag het bij mij aan(auto moet dus aan staan)
|
Citaat:
|
Citaat:
|
ME=Meer Ellende, tenzij je van BSOD's houdt. Ik 2 weken nadat ik m'n nieuwe pc heb gekocht meteen overgestapt op W2000 en 98SE(dualboot).
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 22:03. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.