Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Lifestyle (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=50)
-   -   lash architect mascara (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=310407)

**~yvie~** 16-12-2002 15:02

lash architect mascara
 
wie heeft um ennuh wat vonden jullie ervan >>werkt ie echt, lijkt het net of je valse winpers op hebt?? of nie

k heb hem maar ik heb nog niet veel gemerkt van dat valse wimper efect, zijn mijn wimpers te dun dan daarvoor??

xuzz

koetjeboe 16-12-2002 15:06

ik meen te zien dat ze in de reclame tog valse winmpers op had
en volgens mien werkt dat niet zo op die manier want een mascara kan tog niet ineens je wimpers laten krullen en er 30 haartjes meer bij planten
ik vind het nep enzo

wissie 16-12-2002 16:50

Ik denk niet dat je het effect van valse wimpers kan bereiken met een mascara :confused:

Zelf heb ik 'm niet, maar het lijkt mij sterk als 'ie doet wat beloofd wordt.

Marlous 16-12-2002 17:40

Koop LashExpansion(y)

Vice 16-12-2002 18:42

Ik heb die mascara ook en ik vind haar zwaar waardeloos. Als ik op de fiets ergens naartoe ga en het weer nogal koud is, moet ik om de half uur controleren of m'n mascara niet afgeeft gond om m'n ogen. Soms lijkt het net of die mascara niet wil drogen. (n)

PlasTuut 16-12-2002 19:04

had hem ook, hij klonterde, liep uit....blabla je kent het...

the exploding boy 16-12-2002 19:21

? Wat is er mis met mascara van the body shop oid.? Droogt snel, geeft niet af, waterproof en niet op dieren getest.

En anders heb ik maybeline die vind ik (y)

ii 16-12-2002 20:31

De beste mascara allertijden kost een paar munten, maar dan heb je ook effect! Amplicils van Lancôme.

Vice 16-12-2002 22:30

Citaat:

the exploding boy schreef:
? Wat is er mis met mascara van the body shop oid.? Droogt snel, geeft niet af, waterproof en niet op dieren getest.

En anders heb ik maybeline die vind ik (y)

En die kan je 's avonds makkelijk eraf halen. Normaal heb ik ook mascara van de Body Shop, maar ik wilde gewoon wat anders proberen. En in een of andere blad kwam ze (de lash architect mascara) goed uit de test. :eek:

Saraï_h 16-12-2002 22:33

wat is er mis met die van de kruidvat collection 2000 (ofzoiets)? kost haast niets, blijft goed zitten, klontert niet, ok het is niet echt dik ofzo waardoor het verschil niet zo groot is. maar geeft iig niet af..


?

Djooois 22-12-2002 17:33

Die van Bourjois is erg goed(waarbij je eerst witte mascara aanbrengt, en dan de zwarte)
weet alleen zo niet hoe die heet..

de mascara's van helena rubinstein zijn ook goed

RoSaLiNi 22-12-2002 17:36

(Li)
Koop gewoon Flextencils van Lancôme (y)
Van alle mascara's die k heb gehad (en dat zijn er een hoop) is dit echt de beste.

coecie 23-12-2002 02:13

d'r worden meteen weer 10 nieuwe namen genoemd die het beste zijn... welke is nou ècht het best?

spacegirl 23-12-2002 09:53

lash architect vind ik een hele goeie, is een van mijn lievelings geworden(ook omdat ik t heb gekregen van meneer l'oreal :cool: )

Amarillys 23-12-2002 16:31

ik vind'm ook niet zo geweldig, mijn wimpers scheiden zich helemaal niet goed en je ziet de mascara er zo opliggen, klonters en al.
maar ok, de wimpers worden wel heel veel langer, eigelijk vind ik hem niet zo goed, maar dan langs de andere kant weer wel.

als je het écht voorzichtig opdoet, is het wel wat beter en minder klonterig, maar dat vind ik eigelijk niet kunnen, voor zoveel geld...

anderzijds zijn de mascaras van bv gewoon de kruitvat, de goedkope ook wel goed, bv swinging lashes vind ik wel goed, klonterloos, verlengend en simpel, en vooral goedkoper!

Pekay 25-12-2002 15:28

Flextencils van Lancóme, die is écht (y)

Veel beter dan die goedkope drogist crap, trust me

Of anders van helena Rubinstein, ook wel goed

Quiana 25-12-2002 17:25

Citaat:

coecie schreef:
d'r worden meteen weer 10 nieuwe namen genoemd die het beste zijn... welke is nou ècht het best?
Gewoon een beetje uitproberen,
is voor iedereen wel een beetje verschillend denk ik..
Die lash architect heb ik btw niet geprobeert gloof ik.

RoSaLiNi 25-12-2002 18:46

Citaat:

nirvana_girl schreef:
wat is er mis met die van de kruidvat collection 2000 (ofzoiets)? kost haast niets, blijft goed zitten, klontert niet, ok het is niet echt dik ofzo waardoor het verschil niet zo groot is. maar geeft iig niet af..


?
(Roos)

Je zegt het zelf al.. :rolleyes:

Mystique 28-12-2002 18:22

van dat soort mascara krijg ik altijd het gevoel ýeah right!'als je begrijpt wat ik bedoel. Er zijn mascara's die je winpers echt langer kunnen maken en voller enzo maar krullen? misschien ietsjepietsje maar voor echt krullen heb je de tang nodig en voor valse wimper effect de valse wimpers.
Wil je toch zo'n mascara hebben ga dan niet naar merken als loreal. Die maken vaak niet waar wat ze zeggen (heb het ook allemaal geprobeert). Wil je echt wat het beloofd en dus waar voor je geld moet je toch wat meer betalen. Clinique is heel fijn en speciaal voor mesnen die allergisch zijn voor make up of heel erg gevoelig (zoals ik). Lancome is ook heel goed. Die vond ik eigenlijk fijner maarja ik werd beetje allergisch want heb hele gevoelige ogen. Maar mensen die dat niet hebben kunnen lancome enzo makkelijk hebben.
Het is niet afzeikerig en arrogant bedoeld naar de merken die je in de kruidvat enzo ziet liggen maar tis toch echt vaak genoeg bewezen dat ze maar weinig waarmaken van hun mooie belofte en dat merken als lancome, dior en clinique dat wel doen. Je moet het er alleen wel voor over hebben...suc6!

June bug 28-12-2002 20:14

Citaat:

Pekay schreef:

Veel beter dan die goedkope drogist crap, trust me

Ach, niet iedereen heeft zin om 10 euro aan mascara uit te geven :rolleyes:
En die "goedkope drogist crap" werkt prima, geloof me...

Mascara van de hema vind ik altijd wel relaxed

spacegirl 28-12-2002 20:16

Citaat:

Nirv@nafreak schreef:
Ach, niet iedereen heeft zin om 10 euro aan mascara uit te geven :rolleyes:
En die "goedkope drogist crap" werkt prima, geloof me...

Mascara van de hema vind ik altijd wel relaxed

de meeste mascara's zijn al snel 10 euro, dure mascara is meer in de zin van 20-40 euro

June bug 29-12-2002 14:02

Citaat:

spacegirl schreef:
de meeste mascara's zijn al snel 10 euro, dure mascara is meer in de zin van 20-40 euro
kun je zien hoe weinig ik dure mascara koop :) (nooit dus)

Mad^Athlete 29-12-2002 14:58

Citaat:

spacegirl schreef:
de meeste mascara's zijn al snel 10 euro, dure mascara is meer in de zin van 20-40 euro
40 euro :eek: . . . lang leve de Etos

Yamyam 29-12-2002 15:30

Hihi, dat op zo'n topic nog 22 (nu 23 HA-HA) mensen reageren!

:D :D :D

Karliene 29-12-2002 15:48

Naar mijn mening is dit een geweldige mascara..

Ik weet niet wat jullie allemaal met je mascara doen hoor, maar bij mij klontert hij helemaal niet..

Mijn wimpers zijn veel voller en langer geworden..

Wel jammer dat hij er niet in de waterproof-uitvoering is, maar ja, zeer makkelijk weg te vegen..

Perfect.. (y)

Milk 29-12-2002 18:47

Ik gebruik het niet zo vaak en vind het klote dat mascara zo beperkt houdbaar is, als ik het wel es op wil doen is ie ja.. slecht...hoe zeg je dat :S

heldin 29-12-2002 19:11

tipje voor 'vollere' wimpers: eerst poeder op je wimpers (bijv oogschaduw) dan (goedkope)mascara erover en klaar :)
zelfde als met die witte mascara van Bourjois

kleine wicca 02-01-2003 20:02

Kep em ook, k vinnem wel fijn maar verwacht niet dat je wimpers ook echt in een keer WAUW *wapper* *wapper* worden. HALLOOOHOOO het is een reclame..................maar goed, ze zijn daar dus erug goed in overdrijven maar dat wisten we al met zn alles he??


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 08:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.