![]() |
WK Squash , Palmer is eindwinnaar
Afgelopen weekend werd in Antwerpen (Belgie) de finale van het WK Squash gespeeld. De week ervoor werden de verschillende voorronde wedstrijden gespeeld. Het was 3 jaar geleden dat er nog eens een Wereldkampioenschap gespeeld werd, omdat deze nog steeds onbekende sport weinig sponsers kan warm krijgen. 2 jaar geleden werd het WK afgelast omdat er niet voldoende sponsers waren, vorig jaar haakte een hoop sponsers af na 11 september. Maar dit jaar was het nog eens zover.
De Australiër David Palmer is de naam van de nieuwe wereldkampioen squash. Hij versloeg in de finale John White na een spannend 5 setter. Hij volgt Peter Nicol op als wereldkampioen squash. David Palmer woont en traint al jaren in Vlaanderen, ook al spreekt hij nog geen woord Nederlands. Uitslagen: Halve finales: White (Sch-5) - Nicol (Eng-1) 3-0 (15-9, 15-7, 15-10) Palmer (Aus-3) - Power (Can-2) 3-0 (15-13, 10-10 en opgave) Finale: Palmer (Aus-3) - White (Sch-5) 3-2 (13-15, 12-15, 15-6, 15-14, 15-11) Is het begrijpelijk dat vele sporten, waaronder dus Squash, geen WK kan organiseren omdat er gebrek is aan sponsers, dus geld? Toevallig iemand die wist dat er een WK Squash gespeeld werd, of die het gevolgd heeft, in de mate van het mogelijk? |
Ik wist dat er WK squash was. En aan de ene kant wel begrijpelijk dat er geen sponsors zijn. Het is een "ander"spel. Hoe moet ik dat zeggen. Ik squash zelf ook. Het is eigenlijk een van de lompste hardste en intensiefste spellen die ik ken. Maarjah het is niet zo spectaculair voor andere mensen zo te zien en het is niet de moeite waard om het te sponsoren..... jammer maarjah.
|
Ow dat was het :) Ik zag laatst iets op tv van squash en er stond www.antwerpen.be op de achtergrond.
Was trouwens een van de weinige keren dat ik iets van squash op tv heb gezien. |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:08. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.