Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Software & Hardware (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Wat is beter.... (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=31260)

BloodGod 27-11-2001 22:57

Wat is beter....
 
van Pentium 4...

Socket478
Socket423

ik moet binnekort weer eff nieuwe pctje kope dus vandaar... :P


Chimera 28-11-2001 14:46

Citaat:

BloodGod schreef:
ik moet binnekort weer eff nieuwe pctje kope dus vandaar... :P

Koop dan geen P4. Zonder Rambus geheugen heb je geen *peep* aan zo'n ding.


Quintiano 29-11-2001 19:06

de laatste socket.. ik dacht dat dat 478 was, maar weet niet helemaal zeker.. kijk anders even welke socket de *snelste* P4 is, *DIE* socket moet je dan hebben..

anyway, let maar niet op chimera.. die kijkt een beetje zuur tegen intel aan.. je zult een prachtsysteem hebben aan je P4, helemaal wanneer je er RIMM-geheugen in friemelt..

(mag ik de heer chimera er even op wijzen dat er geen slechte is in het korte rijtje van AMD en Intel?)

Chimera 29-11-2001 19:44

Citaat:

Dobermann schreef:

(mag ik de heer chimera er even op wijzen dat er geen slechte is in het korte rijtje van AMD en Intel?)

Nee echt?

De P4 is in geheugenintensieve applicaties veel sterker dan een Athlon XP. Jammer is alleen dat je dan WEL Rambus geheugen moet gaan gebruiken, wat ongelovelijk duur is.

Qua prijs/prestatie wint de Athlon XP het. En in de meeste gevallen wint 'ie 't ook zuiver op de prestaties.

Ik heb niks tegen intel, integendeel. ben ook super blij met m'n Celly 300A die zo fijn op 450MHz kan. Maar op dit moment vind ik de P4 gewoon een erg slechte keus.

wyner 29-11-2001 22:12

Over een tijdje zal de P4 ook met DDR SDRAM kunnen werken. Maar de P4 zelf zal wel relatief duur blijven.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 22:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.