![]() |
Lelijke XP wil mijn EDIMAX 10/100Mbit kaartje z'n drivers nie gebruiken
Nieuwe drivers gedownload speciaal voor XP..
maar dat stom netwerkkaart krijgt code 1, onjuiste instellingen ofzow.... of onjuiste configuratie... in ieder geval de drivers werken niet.... al geprobeerd: - ander slot geduwd - nieuwe software gedownload ver. 3.97 (XP) iemand een oplossing? |
mijn XP herkende precies ditzelfde kaartje al zonder dat ik de drivers in XP had geinstalleerd. (upgrade vanaf '98 waarin de drivers w'el waren geinstalleerd.)
|
jah, hij wil dan drivers installeren en daarna zegt XP dat het de verkeerde gegevens bevat.....
HELP ME |
Kan je het kaartje ook flashen? http://forum.scholieren.com/confused.gif
|
IRQ conflictje misschien? Zit er een jumper op de kaart om 't IRQ te veranderen? Iets anders zou ik niet kunnen verzinnen.
|
Citaat:
|
ik zou op de site de drivers voor windows 2000 of als ze er voor xp zijn downloaden en die is proberen
|
pak de win98 drivers, edit de INF file dat het voor XP is, en XP slikt ze.
als de poster bovenaan met zijn win98 -> XP installatie geen problemen had, dan moet dit werken voor je. Anders probeer je IRQ of invoer/uitvoer bereik eens aan te passen 3000 - 307F is een vaak gebruikte range voor NIC's, maar het kan ook een andere waarde zijn natuurlijk.. |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:17. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.