Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Software & Hardware (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   [TV] Software om tv te kijken op de pc (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=315755)

Martin 21-12-2002 18:55

[TV] Software om tv te kijken op de pc
 
Ik heb in mijn pc een werkende tv-kaart zitten maar ik ben dus de CD-rom kwijt met de juiste software om ook echt tv te kunnen kijken op mijn pc. Bestaan er ook freeware/shareware programmas om tv mee te kijken op de PC?

En zo ja, waar kan ik die vinden?

Alvast bedankt :)

Koen 21-12-2002 18:57

Dscaler is een hele goeie. http://www.dscaler.org/

1234NightRemcoZ 21-12-2002 18:58

Citaat:

chatfreak schreef:
Ik heb in mijn pc een werkende tv-kaart zitten maar ik ben dus de CD-rom kwijt met de juiste software om ook echt tv te kunnen kijken op mijn pc. Bestaan er ook freeware/shareware programmas om tv mee te kijken op de PC?

En zo ja, waar kan ik die vinden?

Alvast bedankt :)


http://www.dscaler.org/setup/index.htm dus

ekki 07-03-2003 22:49

Sorry dat ik deze weer up, maar er is eigenlijk nog meer software van hetzelfde? D-scaler lijkt geen stereo te ondersteunen (iets wat mij trouwens niet interesseert, maar goed, ik ben niet alleen). De software van Hauppage ondersteunt weer geen full-screen (en is bovendien vreselijk lelijk en ingewikkeld, maar dat is dan een tweede).

Dus... is er nog iets anders dan D-scaler of Hauppage?

Koen 08-03-2003 01:07

Dscaler ondersteunt wel stereo volgens mij.

en met ctrl + t kom je in fullscreen mode met wintv van hauppage.

SWA 08-03-2003 01:13

wat kan je allemaal gebruiken om iets van tv of video te capturen?
je hebt een tv-kaart, maar toch ook video in, of is dat weer wat anders?


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 16:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.