Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Software & Hardware (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Hier ooit van gehoord? (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=31657)

MadEgg 26-02-2002 21:57

Hier ooit van gehoord?
 
Moest laatst voor een kennis een computertje herinrichten, had wat probleempjes met opstarten en Windows etc.
Schijf kapot in het midden.
Dus heb schijf gepartitioneerd om dat stuk heen. Windows geinstalleerd, maar bij het opstarten kreeg ik de melding Beschermingsfout, KDB(nee, geen KBD)-error etc.
Na een soft-reboot(Ctrl+Alt+Del) startte windows dan wel op.

Na mobo, hd, geheugen, CD verwisselt te hebben was het prob nog niet opgelost.
Ten einde raad toen toetsenbord omgewisselt, en het probleem was gelijk opgelost.

Ik heb nog nooit gehoord dat windows dankzij een toetsenbord niet kon opstarten. Iemand ervaring en maybe een oplossing(behalve ander KB dan he)?

PIE 26-02-2002 22:34

Dat heb ik zelf nog nooit meegemaakt, maarja, waarom zou het niet kunnen.


Quintiano 26-02-2002 23:15

Vaag dat jij, wanneer je PC zegt dat er een fout is met het toetsenbord, eerst je moederbord, daarna je schijf, geheugen en CD-ROM gaat verwisselen vóórdat je je toetsenbord verwisselt. Rare manier van redeneren, me dunkt.

Evengoed lijkt het me niet zo onwaarschijnlijk dat Windows 'fuck you' zegt als er geen toetsenbord gevonden is. Lijkt me namelijk dat wanneer je je toetsenbord de-installeert, 't toetsenbord afkoppelt, dat Windows dan perfect draait. Hetzij zonder toetsenbord.

Wellicht gaf 't defecte toetsenbord een wazig signaal m.b.t. de storing?

MadEgg 27-02-2002 06:32

Maar ik kreeg ook niet de melding dat er een fout was met het toetsenbord. Ik kreeg een beschermingsfout met KDB.

Quintiano 27-02-2002 10:39

Citaat:

MadEgg schreef:
Maar ik kreeg ook niet de melding dat er een fout was met het toetsenbord. Ik kreeg een beschermingsfout met KDB.
't Enige zinnige wat ik uit deja.com kon krijgen was dat er een driver conflicteert met de afsluit-sequence. Maar dat is dus niet aan de orde. Geen idee.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 11:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.