Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Software & Hardware (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Wil niet wegdoen.... (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=31779)

Ikedea 23-03-2002 18:21

Wil niet wegdoen....
 
Zoals verteld, ik heb binnenkort een nieuwe comp, maar deze die ik nu heb is nog hartstikke goed, alleen wat langzaam. Wat kan ik daar nou nog mee doen, want vin zonde om eruit te gooien. Hij heeft alleen dan geen monitor ter beschikking meer, maar voor de rest moederbord, processor (pII400) en de basis dingen.

Netwerkkaartje, volstoppen met hd's?? Kan ik er echt iets nuttigs mee, als grote opslaan computer, nachtelijke downloads via Breedband splitten van mijn nieuwe comp >??

alvast bedankt !!!!!!1

de postbode 23-03-2002 19:12

router??? je hebt breedband dus dat lijkt me een nuttige funtie. maarja, dat werkt natuurlijk als je wat aan hebt http://forum.scholieren.com/wink.gif zoasl meerdere computers die willen te internetten.. moeder vader broertje??
anders gewoon internetbakie van maken...
-de postbode-

Edwin uit Kaasstad 23-03-2002 21:20

misschien een scherm opspeuren en dr een tweede pc van maken

Koen 23-03-2002 21:52

Citaat:

Edwin uit Kaasstad schreef:
misschien een scherm opspeuren en dr een tweede pc van maken


Ís een optie, zo heb ik 't hier ook. Is echter niet noodzakelijk. Ik zou er een linux distributie opdonderen, daar kan je remote al een heleboel dingen mee, zonder dat je een scherm nodig hebt. (Op install na)

Maar dit hoort wel op S&M, zal toch wel iets met software worden neem ik aan http://forum.scholieren.com/wink.gif


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 12:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.