![]() |
WB of Cit studeren?
Wat raden jullie aan werktuigbouwkunde of civiele techniek om te studeren?
|
:confused:
Ken je niet, weet dus niet wat je leuker zou vinden.. (tis voor jou bedoeld?) En weet ook niet wat die studies zijn. :o |
Citaat:
Kan je niet helpen, sorry. |
Civiel http://ajax.netwerk.to/forums/images/smilies/ja.gif , doe ik nl. ook :p
|
Magoed om een goede keuze te maken, moet je maar bedenken wat je leuker vindt: Civiel is toch meer het grovere werk van ontwerpen. Het maakt niet uit of de deklaag van een brug 50 cm of 60 cm dik is. Gemaakt kan het toch wel door het toepassen van dikkere wapeningstaven of sterker beton.
Werktuigbouw is toch wat preciezer werk. Je moet gewoon eens een keer naar een opendag van een school gaan en met wat leraren + studenten praten. Beiden studies hebben overigens een goed toekomstperspectief, want er is veel vraag naar technische mensen :). |
Ik kan het alleen maar met de zoon van de Heer eens zijn. Het is zoiets persoonlijks; bezoek open dagen, volg meeloopcursussen...
|
Ik kan alleen maar zeggen dat je een dagje moet gaan meelopen met beide opleidingen.
Ik doe zelf civ, en ja het is inderdaad grof werk, maar ook weer precies. Zomaar even 10 cm extra deklaag neerleggen mag niet [ vooral economische argument, want een extra dikke deklaag kost wel iets meer :D ]. En bij civ moet je echt geintreseerd zijn de de weg en water bouw en je moet ook behoorlijk exact zijn. Dat eerste omdat je toch in een andere wereld terecht komt dan normaal. De weg en waterbouw is een eigen wereldtje op zich en daar moet je je in thuis kunnen voelen. En verder is het natuurlijk wel logisch dat alles extact is. Je krijgt [ ik althans] wiskunde [ gelukkig wel een half jaar], en mechanica. En dat laatste is niet echt gemakkelijk. Hoop dat je er wat aan heb. |
Hier in enschede kun je WB of CTM, civiele techniek en management doen. WB is dan technischer.
|
M'n vriend heeft ook tussen die 2 studies getwijfeld en is uiteindelijk WB in enschede aan het studeren..... maar het is je eigen keuze, bezoek idd open dagen e.d.!
|
Ik heb al een open dag bezocht, zowel in Enschede als in Delft voor Cit & Wb, maar weet het nog steeds niet. Ze zeggen dat Cit makkelijker is dan Wb, en vooral de wiskunde dan. Klopt dat?
|
Ik ga denk ik ook Civiele Techniek studeren. Als je het wat (veel)technischer wilt moet je naar Delft gaan, maar anders zou je ook naar Enschede kunnen. Ik ga in elk geval meelopen in Delft op ehhhh.... 12 februari ofzo.
|
Citaat:
Citaat:
|
(ps.) Er is toch een redelijk groot verschil tussen Civiele Techniek in Delft en in Enschede? (Groter dan bij andere studies). Ik zou zelf nml liever naar Enschede gaan, maar de studie in Delft spreekt me meer aan.
|
Citaat:
Ik zou zeggen: lees de folders eens door van beide studies en ga naar de open dagen en kies dan welke je het leukst vind. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:59. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.