Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Software & Hardware (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   ben getroffen door virus, wat nu?? Help! (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=325841)

@Moon 31-12-2002 12:49

ben getroffen door virus, wat nu?? Help!
 
Zoals je al aan de titel ziet ben ik getroffen door een virus, W32.Yaha.K@mm. Ik heb van alles geprobeerd, maar ik kan hem er maar niet uit mijn pc krijgen. Allerlei antivirus stuff gedownlaod maar nix werkte. Al mijn programma's doen het niet meer, virusscanner is ook al door dat k*ding uitgeschakeld. Wat moet ik doen??? Als ik mijn computer ga formatteren blijft die virus er dan nog zitten????

@Moon 31-12-2002 12:51

Oh oops, zie nu pas dat er een Virus topic is gestart door chatfreak.... k ga maar s gauw proberen:S

Triloxigen 31-12-2002 12:53

Je moet nu echt een nieuwe harde schijf kopen, er zit niks anders op.
Je kunt ook je PC een week uit laten staan, misschien gaat het virus dan vanzelf dood..


(neem dit niet serieus)

eXcess 31-12-2002 13:11

Ik zou eerst formateren proberen, en daarna pas een nieuwe HD kopen.. Ik hep al veel te vaak geformarteerd eigelijk :o

@Moon 31-12-2002 14:11

WHAT?!?!? EEN NIEUWE HARDE SCHIJF KOPEN?! OH MY GOD, IK HEB DEZE PC NOG GEEN EENS TWEE MAANDEN! :( Maarrr als ik ga formatteren is er dus nog een kans dat ie gewoon weg is??? Volgens een vriend van mij niet en volgens iemand ander weer wel :confused:

Triloxigen 31-12-2002 14:13

Citaat:

@Moon schreef:
WHAT?!?!? EEN NIEUWE HARDE SCHIJF KOPEN?! OH MY GOD, IK HEB DEZE PC NOG GEEN EENS TWEE MAANDEN! :( Maarrr als ik ga formatteren is er dus nog een kans dat ie gewoon weg is??? Volgens een vriend van mij niet en volgens iemand ander weer wel :confused:
Als je heel je harde schijf formateerd, is het gegarandeerd weg..

@Moon 31-12-2002 14:14

Aah mooi zo, thnx!

dystopia 31-12-2002 14:29

http://forum.scholieren.com/showthre...hreadid=325046

daar staat het


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 18:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.