Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Verhalen & Gedichten (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=25)
-   -   [nutteloosheid] Liefdesbrief (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=327452)

Type 01-01-2003 21:30

[nutteloosheid] Liefdesbrief
 
Eigenlijk telt'ie niet mee he. Midden in de nacht geschreven, terwijl de gedachten door mijn hoofd heen tuimelden. En eigenlijk is'ie voor niets of niemand geschreven.

Maar ach, misschien maak ik er nog een inspiratieloze verliefdeling mee gelukkig rond valentijn ;)

Citaat:

Ik wil mijn lippen tegen de jouwe gedrukt terugvinden,
terwijl ik rondwervel in de heerlijkheid van het leven.

Ik wil snakken naar adem terwijl jij bij me ligt,
verstomd door jou schoonheid en verrijkt door genot.

Ik wil 's ochtends wakker worden en aan jou denken. Een klein meisje tussen veel te grote, witte satijnen lakens. Om dan om te kijken en zien dat het meer dan van je dromen was.

Ik wil samen met je van een toekomst dromen. Ik wil je zien in een van mijn overhemden, dartelend, terwijl je met een glimlach op je gezicht en een fonkel in je ogen vraagt of ik ook al wakker ben. Ik wil dat je lacht om mijn slaperige gezicht, al lachend om jou, daar je met je benen de lucht in steekt en met je tenen wiebelt.

Ik wil horen dat je me gaat missen aan de trilling in je stem als ik ons appartement verlaat, op naar mindere oorden.

Ik wil weten dat je van me houdt, zoals ik van jou.
Want ja, eindelijk durf ik te zeggen: ik houd van jou...
Och er zitten zoveel fouten in. Maar toch, in de goede situatie en goed setting zou'ie kunnen werken ;)

ekki 02-01-2003 12:07

Hij is wel een beetje standaard ofzo, maar als je inderdaad net verliefd bent oid, dan is dit nog wel een goed stukkie denk ik zo!

Best leuk, hoor, om te lezen.

prulleke 02-01-2003 12:10

Hey,

krijg helemaal het zondagochtend gevoel van je stukje.
Je bent echt een hopeloze romanticus he, kun je niet een beetje aan je broer lenen? :P

Type 02-01-2003 18:35

Citaat:

ekki schreef:
Hij is wel een beetje standaard ofzo, maar als je inderdaad net verliefd bent oid, dan is dit nog wel een goed stukkie denk ik zo!

Best leuk, hoor, om te lezen.

Dit is dan nog het ergste: hoe ik het met mijn slaperige kop ondertekend heb :)

http://212.187.92.243/je_engel.jpg

En ja, zo is dus mijn handschrift...

Bij mij zie je altijd ruitjespapier. Nml makkelijk voor schrijven + voor schetsen + voor wiskundige/scheikundige formuleshite.

Vlooienband 02-01-2003 19:34

Even denken... Ik word er misselijk van, ik moet meteen denken aan een verhaaltje/betoog dat ik zelf had geschreven toen ik heel erg verliefd was, dus het is een goed zoetsappig lief stukje. :)


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 02:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.