Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Muziek (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=29)
-   -   [d&b] stormtrooper @ backstage maastricht (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=334265)

a new noise 07-01-2003 20:21

[d&b] stormtrooper @ backstage maastricht
 
Wie is hier wel eens geweest? Ik wil er steeds heen maar was tot nu toe altijd verhinderd oid.

Vrijdag is het weer zo ver.
(www.backstage.nu)

]{ing 07-01-2003 21:04

kom er vrijwel iedere maand, de muziek is wel afhankelijk van de dj('s) en dat ziet er deze keer zeker wel ok uit :)

soms draaien ze teveel jungle of teveel vocal drum n bass en met mc's enzo.. maar andere keren draaien ze meer ambient of hardere drum n bass (y)

a new noise 07-01-2003 21:09

Citaat:

]{ing schreef:
kom er vrijwel iedere maand, de muziek is wel afhankelijk van de dj('s) en dat ziet er deze keer zeker wel ok uit :)

soms draaien ze teveel jungle of teveel vocal drum n bass en met mc's enzo.. maar andere keren draaien ze meer ambient of hardere drum n bass (y)

ik stond wel een keer voor de deur, stonden er maar 2 fietsen en hoorde een of andere kut R&B plaat... misschien was het een d&b mix ofzo maar ik ben weer opgerot :) , stom.

maar ik denk dat ik te vroeg was, en ja dat mc vocals gedoe hoort er helaas ook bij :D, wel leuk dat daarom vele muziekculturen bij elkaar komen!


Offtopic: waarom was je niet bij agresion piemel

a new noise 08-01-2003 08:03

gefeli

]{ing 08-01-2003 16:11

k stond wel een keer voor de deur, stonden er maar 2 fietsen en hoorde een of andere kut R&B plaat... misschien was het een d&b mix ofzo maar ik ben weer opgerot , stom.

maar ik denk dat ik te vroeg was, en ja dat mc vocals gedoe hoort er helaas ook bij , wel leuk dat daarom vele muziekculturen bij elkaar komen!


Offtopic: waarom was je niet bij agresion piemel

de laatste tijd is het heel druk bij stormtrooper, er zijn zelfs interessante mensen :)

mja omdat een vriend van me waarmee ik zou gaan te laat was, zijn we maar iets anders gaan doen.. achteraf bleek dat een goede vriendin van me daar achter de bar heeft gestaan zonder het mij te vertellen.. ze zou ergens anders heen gaan.. mja.. helaas

Wouter Youth 08-01-2003 19:27

omdat je maar een keer 16 wordt.

Wouter Youth 08-01-2003 19:34

en wat is dat drum en bass eigenlijk? iedereen heeft het erover, maar wat zijn nou bijvoorbeeld goede artiersten?

a new noise 08-01-2003 21:14

Citaat:

wouszer schreef:
en wat is dat drum en bass eigenlijk? iedereen heeft het erover, maar wat zijn nou bijvoorbeeld goede artiersten?

ik ken niet veel goeie. Wel GROOVERIDERS en DJ KRUST. allebei R&B met spacy geluidjes enzo zonder irritante MCs cq rappers.

MetalliCat 08-01-2003 21:26

Ed Rush & Optical
Stakka & Skynet
Cause 4 Concern
Total Science
Bad Company - )ei3(


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 14:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.