Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Psychologie (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=51)
-   -   wa moe ik ermee (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=335323)

essie:D 08-01-2003 19:55

wa moe ik ermee
 
ik was te laat op school 2 min toen ik thuis kwam hebben ze me verott gescholden (heb ook slecht punten) als ik nog een keer zo acefietje maak dan word ik teneerst van school afgehaald en uithuisgeplaats mu moeder zegt me geen woord mee en me vader is boos zit elke dag te huilen vanwege me ouders heb angst thuis vaak.
ik heb zo het idee da het geen probleem is maar iedereen zegt van wel zit er wel erg mee maar me ouders kunnen ook normaal doen
wa moe ik hier mee :(

Leonoor 08-01-2003 19:58

Ik ken je ouders niet, ik weet niet hoe ze normaal gesproken reageren, maar misschien kun je proberen op een rustig moment een keer met ze te praten?

shy girl 08-01-2003 20:58

Ben jeecht bang voor je ouders? Wat erg voor je.. :( *weet niet veel te zegge* sorry :o
kweet natuurlijk niet hoe erg het is ..ma als je al bang bent..dan moet je er echtmetiemand over praten. . al is heteen goede vriend/vriendin. Heb je dat al eens geprobeerd? Als datniet helpt kun je evt met een maatschappelijk werkster op school praten.die kan je met dit soort problemen verder helpen.je ouders hoeven nix van de hulp af te weten.succes laat ff weten hoe het is gegaan!!!xxx

bakk-ster 09-01-2003 16:50

hoi essie
ik denk dat je beter eerst maar eens met een van je ouders moet gaan praten en als dit egt niet helpt iemand van school (vertrouwensarts of maatschappelijk werker ofzow!!)
want zomaar uit huis plaatsen kan egt niet!!
daar gaat heel wat aan vooraf!!
Maar heeeeel veeel suc6

B@RTOLI 09-01-2003 18:10

Hoi,

Ik vind het heel naar voor je, misschien zoals al eerder is aangegeven gewoon een keer met je ouders praten ik weet zeker als je ze de situatie uitlegd op een normale manier dat ze misschien je vergeven maar proberen kan je altijd.
Dat je ouders je zomaar van school halen dat kan niet zomaar en je uit huisplaatsen zonder geldige reden ( ik noem dit geen geldige reden ) kan ook niet zomaar. Misschien kun je het bij een vertrouwenspersoon op school proberen maar ik weet niet of dat veel zal helpen omdat je dan toch weer in een schoolsituatie zit wat toch al niet soepel loopt als ik het goed bergijp.
Misschien moet je iemand raadplegen die niks met school te maken heeft en die je ook in volste vertrouwen stelt want het lijkt me een serieus probleem.
Ik weet zeker als je het eens probeert uit te praten met je ouders dat dat misschien al een stuk zou helpen!!!

Ik wens je veel succes en hoop dat het snel opgelost word want heb zo echt medelijden met je!!!

Kom op (y) (y)

Succes,

Bart

Quiana 09-01-2003 18:14

Citaat:

essie:D schreef:

ik heb zo het idee da het geen probleem is maar iedereen zegt van wel zit er wel erg mee maar me ouders kunnen ook normaal doen

Je.vind.het.geen.probleem?
Dan.zou.je.er.ook.niet.mee.zitten.denk.ik..
Probeer.idd.met.ze.te.praten,
als.dat.kan,misn.helpt.dat..
Als.dat.niet.kan,zou.ik.met.iemand.proberen
te.praten.die.je.vertrouwt,
zodat.die.misn.kan.helpen..
Tis.volgens.mij.niet.echt.goed.als.jij.bang.bent.voor.je.ouders,
als.je.je.niet.veilig.ed.kan.voelen..
Nja,suc6.ermee.(y)


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.