![]() |
Wie is er wel eens in ZAK geweest?? (discotheek in Duitsland)
en wat vonden jullie ervan????
|
Helemaal niemand??? lekker saai zeg!!!
|
moi!
|
Citaat:
|
Ja daar ben ik wel geweest! hartstikke cool!
lekker groot en gave muziek voor iedereen! echt vet! iedereen zou er heen moeten gaan.. en daar is het nog groot genoeg voor ook! hehe als je nog een keer erheen gaat en je hebt vervoer en twee plaatsen vrij in de auto, dan moet je me maar op komen halen (samen met een vriendin anders wordt ik altijd meteen vermoord snappie?) groetjes! http://forum.scholieren.com/tongue.gif |
Nog niet. We zouden 2 weken terug gaan maar toen konden we iet http://forum.scholieren.com/frown.gif Had d'r vet veel zin in. Maar we gaan binnenkort zeker wel een keer.
|
ik zou erheen, maare was me iets te duur.
ander keer misschien. |
Citaat:
MOET JE OOK ZEKER DOEN, HET IS ECHT VEEETTT!!!!! |
Alleen kun je je rot lachen om de duitsers die er rond huppelen! (ja, rondhuppelen!!)
het zijn net MARSMANNETJES!!! echt lachen! Er was zo een duitse kerel en die stond Micheal Jackson na te doen op trancemuziek!! Snap je wat ik bedoel???? http://forum.scholieren.com/biggrin.gif http://forum.scholieren.com/biggrin.gif |
ik wel wel heen,
maar heb gehoord dat je 18 moet zijn!???????????? |
Heeeeeeel maybe ga ik er binnenkort heen !!!! schijnt gaaaaaaaf te zijn !!!
|
Ik ben er een keer geweest, maar ik vind het toch echt te ver reizen. Ik woon zelf in Assen en dan dat gekloot met een auto of busje enzo...arelaxed. Ik ga meestal naar A'dam toe. Als je dan toch gaat reizen kun je beter naar de plaatsen toe gaan waar echt wat te beleven is. Amsterdam heeft echt te gekke tenten. Niet dat Zak niet leuk is, maar als het een keer minder leuk is kun je niet even naar iets anders toe en dat kan in A'dam zeker wel. Nog een aanrader trouwens Zillion Antwerpen. Dat is echt super...bewegende dansvloeren enzo en echt heel gave verlichting. Helaas ZAK is er niets bij.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:54. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.