![]() |
ouders en uitgaan
wat vinden die van jullie ervan?
|
hoe bedoel je dat?
dat je ouders ook uitgaan? och I don't care bestwel tof eigenlijk want ik was 1 keertje met m'b ouders naar de kroeg waar ik altijd uitga enzo....kregen we telkens drank van m'n vader!!! |
nee, ik bedoel hoe je ouders erover dneken. Of je bepaalde dingen wel of niet mag
|
Ik mag alles, ik kan alles maken. http://forum.scholieren.com/tongue.gif http://forum.scholieren.com/biggrin.gif En dat bevalt me erg goed!
|
De eerste keer dat ik uitging moest ik om een bepaalde tijd thuis zijn! Daarna mocht ik het helemaal zelf weten hoe laat ik thuis kom, en waar ik uit ga!
|
toen ik 16 was zeiden ze dat ik om 3uur thuis moest zijn en nu zeggen ze geen tijd meer dus das best chill..
|
jahh maakt mn ouders ook nie zowveel uit als ze maar ongeveer weten waar ik zo'n beetje bennn, en als k ze maar nie wakker maak als k thuis kom
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:37. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.