![]() |
Heerlen, ooit van gehoord en waar ga je naartoe?
Als je Heerlen kent...waar ga je dan naartoe als je uitgaat?
|
Deze jongen komt zelfs uit Heerlen. Ga welles naar de peppermill, maar das lang niet meer zo leuk als eerst, veels teveel agressieviteit. ben benieuwd naar die nieuwe disco in het parkstad-stadion!!! In de stad zelf ga ik welles naar fellini, of naar de kromme toeter. Waar ga jij dan? welles in de smit geweest trouwens (reymerstock?)
|
Citaat:
Vroeger ging ik bijn a elk week naar De Smid. |
Ik ga meer naar de kroegen of naar feesten, de klinker, de nor, bluf, of als er feesten zijn in het klooster... of feesten in het huis van mijn zus
|
Ik ga nooit uit in heerlen, ben ik wel binnenkort eens van plan heen te gaan. Ik bengister nog in die geweldige boerentent de smid geweest.Wat ze het swingend hart noemen....nou ja. Och ja, het was wel gezellig, maar het wordt daar toch leger!
xxx simone |
nou heerlen zelf vindt ik niet echt dat je zecht super.
ik ga uit in venlo... haoje Littlelucille |
Peppermill, Kromme toeter, Felinni en La Fachada zijn wel aan te raden.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:03. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.