Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Algemene schoolzaken (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=45)
-   -   Willen studeren...maar ook NIET willen.... (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=35530)

Bieken 20-11-2001 15:54

Willen studeren...maar ook NIET willen....
 
Voor één of andere reden lukt het mij dus helemaal niet op te beginne studeren (lees: effectief LEREN) wetende dat ik dit absoluut moet doen en er ook nog bij beseffen dat als ik het niet doe, dit jaar een *RAMP* wordt...Wie kan mij dit uitleggen???
Greetz!

elsbizkit 20-11-2001 16:38

ik ken het probleem. Ik kan de boeken gewoon niet openen. Je moet ze gewoon wel openen, als je één keer in de stof zit voel je je er alleen maar goed bij

red violin 20-11-2001 16:45

Heb hetzelfde probleem...
Ik denk dat je of de disipline "gewoon" moet krijgen door het boek "gewoon" te pakken. Of (even) stoppen met je studie zodat je nu misschien nuttigere dingen (geld verdienen/reizen) kunt doen om volgend jaar met nieuwe energie en inspiratie kunt beginnen (of je bent dan nog gedemotiveerder http://forum.scholieren.com/frown.gif)


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.