![]() |
Ptt<>tpg?
Werkt er iemand bij een sorteer centrum van de PTT?? En hoeveel verdeint dat als 17-jarige? Wat zijn de tijden, het is toch s'nachts??
|
bijna 5 euro geloof ik..... je werkt dan vanaf half 6 's morgens
|
5 euro maar? dat valt wel tegen als je 's nachts moet werken eerlijk gezegd.
|
doe dat niet
je wordt er echt hersendood van. Ik ben 1,5 jaar postbode geweest en het aller, aller ergste is om de post te sorteren. Ik hield het alleen vol door constant mezelf te vertellen dat ik straks naar buiten mocht om het te bezorgen. Na een paar maanden kwam de post uit m'n aars gespoten. En dan kon ik nog even lekker buiten gaan...fuck het sorteren, laat ze dat maar lekker zelf doen. |
Citaat:
|
als je het fulltime doet ken ik me er nog wat bij indenken. Kwerk zelf ook bij een postorder bedrijf en moet daar ook post sorteren heb duizende poststukjes in me hand op een dag maar kword er niet gek van. Misschien komt dat door de werksfeer de sfeer bij ons is zo goed. En wil je ff wat anders doen dan mag dat ook gewoon.
Maar khoor van meer mensen dat tpg gewoon zwaar kut is. |
M'n neef heeft postpakketen gesorteerd in Zwolle. Verdiende geloof ik wel redelijk, hij was 20 en kreeg fl. 13,- of zo.
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:05. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.