Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Liefde & Relatie (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   ik vind een meisje leuk, maar wat is nu de volgende stap (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=369125)

aap777 06-02-2003 21:28

ik vind een meisje leuk, maar wat is nu de volgende stap
 
ik ben verliefd op een meisje maar ik heb nog niet zo heel vaak met d'r gepraat. ik hoop/denk dat ze mij ook wel ziet zitten, maarja dat weet ik dus zo niet precies. ik durf ook niet te vertellen dat ik haar leuk vind of te vragen of ze mij leuk vind.
ik ben ook niet van plan op valentijsdag ofzo iets te gaan doen want dat vind ik zo afgezaagd.

wat is de volgende stap?

Kismo 06-02-2003 21:35

Probeer met haar in contact te komen. Dan merk je vanzelf of ze het wel of niet leuk vind om bij jou in de buurt te zijn. Je kan ook haar e-mail adres vragen als je te verlegen bent om met haar hele gesprekken te gaan houden.
Dan kunnen jullie misschien via MSN praten. Dat gaat dan misschien een stuk makkelijk dan 'gewoon'. Voor de rest weet ik niet zoveel :o....

Thomas 06-02-2003 21:41

Tijdens het stappen met haar gaan praten en proberen een beetje zelfverzekerd over te komen. Als jij denkt dat het moment daar is dan waag je toch gewoon een poging? Why not, je hebt toch niets te verliezen.

Nooit geschoten is altijd mis!

de abt van sion 06-02-2003 22:58

Wachten totdat je de jaren van het verstand hebt bereikt.

TheOneWhoLeft 06-02-2003 23:05

Citaat:

de abt van sion schreef:
Wachten totdat je de jaren van het verstand hebt bereikt.
Sommigen kunnen dan wel heel lang wachten. In die tussentijd mag je toch best wel genieten van een relatie zonder échte liefde?

aap777 26-02-2003 00:52

wat zou ik bijvoorbeeld kunnen doen?
misschien dat jullie wat ideeen hebben?

Bazz 26-02-2003 01:26

Citaat:

webjunk schreef:
wat zou ik bijvoorbeeld kunnen doen?
misschien dat jullie wat ideeen hebben?

je had voor valentijn iets kunnen doen
afgezaagd of niet
de meesten vrouwen vallen ervoor.
En verder vraag ik me af of dit hetzelfde meisje is als in dat topic over het uitgaan met haar (of iemand anders) ?

Kinshi 26-02-2003 08:05

Haar een andere dag mee uit vragen? :p

xlottex 26-02-2003 15:27

Citaat:

webjunk schreef:
ik ben verliefd op een meisje maar ik heb nog niet zo heel vaak met d'r gepraat. ik hoop/denk dat ze mij ook wel ziet zitten, maarja dat weet ik dus zo niet precies. ik durf ook niet te vertellen dat ik haar leuk vind of te vragen of ze mij leuk vind.
ik ben ook niet van plan op valentijsdag ofzo iets te gaan doen want dat vind ik zo afgezaagd.

wat is de volgende stap?

Naar haar toelopen en zeggen dat je haar leuk vind . (y) :cool: :)
DOEN ;)

Miss_Sophietjuh 26-02-2003 16:45

tja das best kut altijd..
maar je moet ut gewoon doen.. want als je ut niet doet krijg je er misschien spijt van.. en das niet de bedoeling.
nee heb je , ja kan je krijgen...dus probeer het .. misschien heeft ze de zelfde gevoelens en das dan heel leuk maar misschien ook niet, maar dan weet je tenminste waar je voor staat toch??
gewoon doen... :D
suc6 (y)

-=Kobuz=- 26-02-2003 18:20

Haar gewoon eens apart nemen en vertellen hoe je over haar denkt en wat je voor haar voelt. Ook al wil je alleen 'verkering', en voel je geen echte liefde, het beste is om haar gewoon te vertellen waar het op staat. En ik weet het, dat is erg beangstigend allemaal, maar je hebt niets te verliezen: als ze je begrijpt maar niets in je ziet, kun je altijd proberen als vriend-vriendin (niet in de verkering-zin van het woord, maar een gewone vriendin waarmee je kunt praten, lachen, je weet wat ik bedoel, een maatje) door het leven te gaan ; als ze hetzelfde voelt voor jou, kun je de relatie naar een nieuw niveau loodsen ; en als ze je faliekant uitlacht om de dingen die je net tegen haar verteld hebt, laat het dan maar zitten: she ain't worth it!

nare man 26-02-2003 18:55

Citaat:

-=Kobuz=- schreef:
Haar gewoon eens apart nemen (...)
'Na de les, in mijn kantoor'

:D

Breg 26-02-2003 19:13

Vertel het haar ajb gewoon. Ik ken nu een jongen die mij best leuk vind en ik denk dat hij mij ook wel ziet zitten, maar geen van ons durft het dus te zeggen. Ik zou echt blij zijn als hij zou zeggen dat hij me leuk vind.

En als je het haar verteld, doe het dan niet als er 20 mensen bij zijn.
En als zij jij ook ziet zitten vraag haar dan meteen mee uit, zodat je niet over een paar weken hier hoeft te vragen: We vinden elkaar leuk, wat is de volgende stap ;)

Iwein 26-02-2003 19:50

Citaat:

Breg schreef:
Vertel het haar ajb gewoon. Ik ken nu een jongen die mij best leuk vind en ik denk dat hij mij ook wel ziet zitten, maar geen van ons durft het dus te zeggen.

dus jij kent iemand die jou leuk vind, en je denkt dat hij je ziet zitten, maar geen van beiden durft het te zeggen? :rolleyes: :rolleyes:

:P

zeg dan dat jij die jongen ziet zitten en hij jou leuk vind, of dat jij die jongen leuk vind en hij je ziet zitten :P


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.