![]() |
Monitor slaat niet altijd aan...
Normaal gesproken sloeg hij altijd normaal aan bij het opstarten, maar sinds gisteren moet ik hem echt zes keer aan en weer uit doen voor hij 'pakt' zeg maar.. Ik heb niet super veel verstand van dat soort dingen, dus als de uitleg niet helemaal duidelijk is, even zeggen he :)
Wie kan helpen? |
loop alle stekkertjes ed ff na, alles goed aandrukken. Als dat niet helpt is je monitor op weg naar de eeuwige jachtvelden. (maar vaak nog wel te maken hoor, alleen niet zelf doen :) )
|
Citaat:
Mja, naast dat hij niet altijd direct aanslaat heb ik helemaal nergens last van... |
Citaat:
|
Mja, ik dacht ook aan de videokaart, mijn ouders hadden laatst hetzelfde probleem.. Maar bij hen zag je het dan van te voren ook wel aan de prestatie zeg maar, daar heb ik niet echt last van... hoewel.. mja, soms raakt het een en ander wat gescrambled, misschien is de videokaart toch niet helemaal meer in orde.. Kan dat aan de drivers liggen? (hij loopt op een bèta versie)..
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Slaat de monitor helemaal niet aan wanneer je de computer aanzet of gaat het beeld uit wanneer je in Windows komt (en het komt dan vervolgens niet meer terug)?
Is het het eerste, probeer dan eens een andere monitor, en als dat niet werkt een andere videokaart. Is het het 2e, dan ligt het waarschijlijk of aan de resolutie/refresh rate waarop je draait, of je moet je monitor drivers opniew installeren (ik geloof dat wanneer je nieuwe videokaart drivers installeert, dat je de monitor driver opnieuw moet installeren). |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:47. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.