Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Software & Hardware (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   DivX - probleem (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=375526)

Aragorn 12-02-2003 14:05

DivX - probleem
 
Sommige films die ik op DivX-heb doen het heel raar: als je ze afspeelt lijkt het net of er verschillende frames over elkaar heen gaan.
Als een Amerikaanse film begint heb je vaak dat groene scherm met die leeftijdskeuring erop, en dan daarna die wereldbol met "Universal" eromheen; dat ziet er bij mij dan zo uit:



http://home.quicknet.nl/qn/prive/van...l Pictures.jpg


Dan nog wat dingetjes die ik zelf al heb bekeken:
- het is niet met alle films
- WM Player speelt deze "kapotte" films niet af, evenals DivX-Player
- WinAmp met de plugin "VID4WA" speelt ze wel af (maar dus lelijk)
- VirtualDub kan ze gewon bewerken en afspelen zonder problemen (als dit programma Full Screen kon had ik geen probleem gehad)
-Ik heb het NIMO-codec pack geinstalled

Wie kan mij vertellen hoe ik dit op kan lossen, of waar ik naar moet zoeken? Ik denk dus niet dat het aan het bestand zelf ligt, maar aan iets anders. Ik heb alleen geen idee waaraan..

Aragorn

Triloxigen 12-02-2003 14:19

het enigste wat ik zie wat er mis mee is is de brakke kwaliteit

Aragorn 12-02-2003 14:59

Nee nee, als je toevallig twee seconden hebt waarin je geen errors hebt, dan is ie wel goed. Maar wat je nu dus ziet is het overlopen van de groene kleur van een zooi frames geleden over deze nieuwe frames heen. Plus inderdaad dat ie nog eens blokkerig wordt.

De resolutie is hier uiteraard klein, omdat ik gaan grotet plaatjes kan neerzetten.

Octopus 12-02-2003 16:11

Je moet niet de XviD codec uit de Nimo-pack nemen maar gewoon de losse. Dan werkt het wel.

Enlightenment 12-02-2003 20:18

Bij mij moest ik juist de codec uit de Nimo pack gebruiken om soortgelijke problemen op te lossen.. gewoon ff wat proberen.

Puta 12-02-2003 21:35

Citaat:

Enlightenment schreef:
Bij mij moest ik juist de codec uit de Nimo pack gebruiken om soortgelijke problemen op te lossen.. gewoon ff wat proberen.
klopt een vriend van mehad dat ook gewoon andere codec proberen daar ligt het aan


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 12:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.