![]() |
wa vind je der van?
staying together for the kids
goe lieke (blink182) maar ook goeie filosofie? ik vin van ni |
why zoude ten eerste nog kinderen hebben
om op deze verziekte wereld wa in contact te late kome me geweld en drugs? |
Citaat:
maar wa vin de dan van die stelling, as er dan toch wel kinderen zijn. |
Ik ben het met je eens dat dat geen goede steling is bij elkaar blijven voor de kinderen is hetzelfde als uitkaar gaan alleen zal je je meer aan die ander irriteren dus meer ruzie oftewel slechter voor die kinderen.
|
onzin ... je zelf een rot leven geven door met een rottig te blijven samenleven voor een kind.
Het is alleen rottig voor het kind als de ouders als kleine kinderen heibel gaan maken over een paar uurtjes met de kinderen. Zo komen er wel problemen. |
onzin, het zou in velen opzichten beter zijn als mijn ouders uit elkaar waren
|
Citaat:
|
kutfilosofie.
Mijn ouders zijn gescheiden en daar ben ik blij om. Ze zijn gescheiden VOOR de kinderen, omdat wij onder hun huwelijk leden. dat wil niet zeggen dat dat altijd zo is natuurlijk, maar bij ons thuis geldt het wel in ieder geval |
Nee..Ouders moeten uit elkaar gaan als het niet meer gaat..Voor een kind is al die ruzie en dreigerij ondragelijk..(Ik zit nu middenin zo'n situatie http://forum.scholieren.com/frown.gif)
|
ik moet er niet aan danken dat mijn ouders nog bij mekaar waren, dan zat ik elke dag tussen hun ruzies, nu maken ze hooguit 1 x per week ruzie, simpelweg omdat ze elkaar niet vaker spreken.
en ruzie over bij wie ik wanneer ben zijn inmiddels onzinnig geworden omdat ik nu gewoon zelf bepaal wanneer ik bij wie ben. |
oef, nobody agrees
nu nog die ma en pa zelf overtuigen :/ |
laat hun onze de reacties lezen...
mischien werkt t suc6 iig |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:49. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.