Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Psychologie (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=51)
-   -   Soulmates (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=37873)

PBF 03-02-2002 07:34

Soulmates
 
Ik denk dat mijn huidige vriendin mijn soulmate is, ik krijg soms nachtmerries met het idee dat onze wegen ooit moeten scheiden(bijv. als een van ons overlijd) en ik ben er achter gekomen dat ik dan echt niet meer verder kan, zo gek ben ik op haar.

lady of the dark 03-02-2002 10:53

ja kan ook gewoon verliefd op haar zijn... Maar als ze je soulmate is, dan hoef je niet bang te zijn om haar te verliezen, jullie zullen elkaar altijd weer tegenkomen.

wicce 03-02-2002 11:42

psych --->

wicce 03-02-2002 11:47

het kan verplaatst worden als et toch niet helemaal hier thuis hoort..

Gothic 03-02-2002 17:48

Citaat:

lady of the dark schreef:
ja kan ook gewoon verliefd op haar zijn... Maar als ze je soulmate is, dan hoef je niet bang te zijn om haar te verliezen, jullie zullen elkaar altijd weer tegenkomen.
Wie zegt dat? Meestal als je zo'n persoon kwijt raakt wordt er gezegt dat jullie toch geen soulmates zijn. Ik ben mijn soulmate kwijt, maar wie verzekerd mij dat ik hem weer tegenkom of dat hij m'n soulmate was?

bubbeltjes 07-02-2002 10:22

Citaat:

Gothic schreef:
Wie zegt dat? Meestal als je zo'n persoon kwijt raakt wordt er gezegt dat jullie toch geen soulmates zijn. Ik ben mijn soulmate kwijt, maar wie verzekerd mij dat ik hem weer tegenkom of dat hij m'n soulmate was?
Misschien in een volgend leven, na de dood oid? Klinkt misschien een beetje diepzinnig allemaal maar ok. Ik heb een jongen waar ik een enorm sterk soulmate-gevoel bij heb. Hij ook bij mij. We hebben 2x iets gehad, zijn nu uit elkaar. Toch weet ik dat we hoe dan ook bij elkaar zullen komen. Het idee dat hij dood zou gaan kan ik van de ene kant niet verdragen. Van de andere kant denk ik dat we ook dan elkaar op de een of andere manier weer zullen vinden.
Hoe je het zeker kunt weten? Dat is gewoon een gevoel. T zit gewoon in me, het is gewoon zo. Heel vaag maar zo voel ik het, en hij ook.

*InANna* 07-02-2002 20:19

Tuurlijk kom je diegene weer tegen, dat weet ik ook heel zeker maar dan kan het nog kut zijn als diegene eerder dood gaat als jij, maar daar moet je gewoon niet aan denken, dat is energie verspillen, wie zegt dat het zover komt en als het zover komt dan heb je dan genoeg tijd om je zorgen te maken, en dan bedenk je gewoon dat je diegene toch wel weer tegen komt... (ik weet ook wel dat het niet zo simpel licht allemaal, maar dit is een poging tot geruststelling én de waarheid http://forum.scholieren.com/smile.gif)

Dwenny 08-02-2002 09:11

Ik denk dat mijn ex-vriend ook mijn soul-mate is. We hebben nog steeds heel veel kontact, en als er iets is met een van ons, dan voelt de ander dat, en dan zijn we er ook voor elkaar. Dus het is best mogelijk dat je je soulmate bent tegen gekomen, maar dat hoeft niet te betekenen dat jullie je hele leven bij elkaar blijven, jullie kunnen ook gewoon vrienden worden zonder relatie.

kizzy 11-02-2002 13:28

ik zou ooik niet zonder me vriend kunne, we hebben veel meegemaakt, ups & downs gehad.. maar hij is me beste vriend, me ENIGE echte vriend!! echt me soulmate, ik moet er niet aan denken dat er iets met hem gebeurt!


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 18:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.