![]() |
Glaasje draaien, jullie (uitgebreide) ervaringen
vertel ze me asjeblieft ik moet er een spreekbeurt over houden en zoek een beetje een 'spannend' verhaal over glaasje draaien om mee te beginnen wie weet er eentje voor mij of een link naar een site met zo'n verhaal ofzo? het hoeft echt niet echt gebeurt te zijn!!!!!
|
dingen die bijna altijd voorkomen (maar believe me dat er dan iemand loopt te fucken) dat het glas kapot springt, de gordijnen wapperen, de kaarsje gaan uit, de tafel beweegt, kloppingen op de muren, lamp flikkert of nog enger je hebt het idee dat er iemand achter je in je nek hijgt.succes meid!
Kuzzies heidimeisje. |
Glaasje draaien is het domste!!!! wat iemand ooit kan doen, je moet dat niet als een spel zien!!! er zijn al zoveel ongelukken! en het is zeker niet zomaar een spannend verhaal voor je spreekbeurt, vertel ze ook maar wat de consequnties ervan zijn!!
|
Citaat:
|
keey, sorry maar heb er geen goede ervaringen mee en wil niet dat dat een ander ook overkomt,
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:25. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.