![]() |
vriendin mee naar therapie?
Hebben jullie wel eens een vriend/vriendin meegenomen naar therapie? Kweet niet , maar misschien is het wel goed. Ook is et misschien wel belachelijk. het gaat immers om mij.. kweenie wie heeft ervaringen of wat denken jullie ervan?
|
ik denk dat het wel mag waarom niet, als je maar verteld wat er is, sommige mensen doen dat makkelijker als er een belangrijk persoon bij is dat dingen van je weet,die je kan invallen zeg maar.
|
Citaat:
|
ik zou niet iemand meenemen die je niet echt vertrouwd maar een echte goede vriendin die met je meeleeft en weet wat er aan de hand is kan je wel meenemen denk ik, dan kan die je ook helpen
|
ik heb eens un goeie vriendin van muh meegenomen naar de psy en un vriend van muh.
Ze bleven er even bij enzow met praten en na een tijdje gingen we toen nog met zun tweeen nog praten. Als juh er un vriendin bij wil hebben kan je dat best overleggen neem ik aan. Was bij mij tenminste wel zo. Blackdolfin |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:13. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.